Son Konu

ERKEKLER aglayan KADINLARA neden KIZIYOR..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kucuklugumden beri hep boyle oldugunu gordum ben,annem babamin bazi haraketlerine davranislarina uzulur aglardi,babamsa bunu gorunce dahada sinirlenip sunu soylerdi ne var simdi aglayacak,neoldu,asap etme beni aglayip durmave gelelim bu gune bende anneme mi benzedim kadinlarmi boyle bilemem lakin agliyorum ve sevgilim asap oluyosevgilim kiskanc ya örneğin okula gittigimde cok kiziyobi tavirlar sormayin bende uzuluyorum daha 1 gun oncesi okadar sevecen okadar iyi olan bu adama ne olduda hemencecik sinirlenip okula gitmeme tum mutlulugumuzu yikti diyeve her gecen gun mutlu olmaktan daha cok korkuyorum ve onun yuzundeki o kizginlik ifadesini gordugum anda aglamaya basliyorum tekrar yiktik mutlulugumuzu diyelakin o dahada kiziyo,BENDEN AGLAMAYI BIRAKMAMI ISTIYO,AMA BEN ŞEHVETLI BI INSAN OLDUGUM ICIN AGLAMAYI BIRAKMAM ICIN O INSANIN YAPTIKLARINI TAKMAMAYI OGRENMEM LAZIM VE ONU TAKMAZ OLABILMEM ICIN ONU DAHA AZ SEVMEM GEREKsizcede boyle degilmi,benden çelik gibi olmami istiyoSANKI SUC ONUN ANLAYISSIZ OLMASI DEGILDE,BENIM AGLAMAM SUCMUS GIBI GOSTERIYO

Üst Alt