Son Konu

Muhteşem Valide Sultan 15 yıldır aşksız

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Muhteşem Valide Sultan 15 yıldır aşksız muhteşem yüzyıl valide sultan, harikulade asır nebahat çehre, nebahat çehre aşkı, nebahat çehre yaşı Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan'ı yaşına karşın büyüleyici güzelliği ile 15 yıldır aşkıszımış Melek'lerim Ben bu haberi görünce nasıl olur, o kadar da hoş bir kadındemiştim Ama aşk işte güzelliğe bakmıyor yok mi Melek'ler?muhtesemvalidesultan15yildirasksiz5c4e9ee6e93e9alt İşte o haber! 1548656354 1548656354 muhtesemvalidesultan15yildirasksiz5c4e9ee727979muhtesemvalidesultan15yildirasksiz5c4e9ee727979 muhtesemvalidesultan15yildirasksiz5c4e9ee727979 Müthiş kadın 15 yıldır aşksız Yeşilçam'ın ünlü oyuncularından biri olan, Yılmaz Güney'in eski eşi olarak kazındığı hafızalardan silinmeyen ve oynadığı rollerle televizyon dizilerinde şöhretini tazeleyen Nebahat Çehre, ikinci baharını yaşıyor Yıllar geçtikçe güzelliği daha çok iltifat alan Çehre, merak edilen özel hayatıyla ilgili açıklamalarıyla da dikkat çekti: “İlginçtir 35’lik gençler beni beğeniyor Lakin ben o defterleri şimdiden kapattım 15 yıldır kimseyle çıkmıyorum Macera yaşamak istemiyorum, izaç istemiyorum ÇEKICILIK KRALİÇESİ Nebahat Çehre’nin sanat hayatı 1961 yılında Samsun’da başladı Nebahat Çehre üç çocuklu mütevazı bir ailenin kızıydı Demin 15 yaşındayken katıldığı alimlilik yarışmasında birinci olduktan sonradan kısa sürede adını sinema çevresinde duyurdu 1961’de ilk filmi “Yaban Gülümde oynadı Yılmaz Güney ile 1964’te tanıştı ve Kamalı Zeybek filminde rol aldı Sinemaya, oyunculuğa ve hayata bakışında büyük katkıları olduğunu söylediği Yılmaz Güney ile 1967’de evlendi Fırtınalı evlilik çok uzun sürmedi Ayrılık sonrası kendini sinemaya verdi ve iki yılda tam 36 film çevirdi 70’li yılların ortasından daha sonra sinemada **** furyası sebebiyle sahnelere aktarma olup bir dönem şarkıcılık yaptı 80’li yılların başında söylediği Sezen Aksu’nun ‘Büklüm Büklüm’ şarkısının tanınmasında büyük katkısı oldu İkinci evliliğini yaptığı Yavuz Demir’le sekiz sene evli kaldı DOĞUM TARİHİ: 15 Mart 1945 DOĞUM YERİ: Samsun EĞİTİMİ: Lise mezunu ROL ALDIĞI FİLMLER: Yabani Gül, Memnu Meyva, Acı Hayat, Avanta Kemal, Kırık Hayatlar, Eşrefpaşalı, Beygir Avrat Tabanca, Çirkin Kral Affetmez, Yılan Soyu, Bir Çirkin Adam id  

Üst Alt