Neler yeni

Hoş Geldiniz ? Forum Sitesi

Bilgilihocam.Com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bilgilihocam.Com ; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Bilgilihocam.Com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

Soru Gönder ?

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Duyurular Bölümü

Bilgilihocam Duyuru Bölümü

İletişim

Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Peygamber Efendimizin Hırkasını Ruyada Gormek

  • Konbuyu başlatan yaprak0135
  • Başlangıç tarihi
yaprak0135

yaprak0135

Webmaster
Yönetici
Webmaster
Yetkili
Mesajlar
251,596
Tepkime puanı
8
Puanları
1,075
Yaş
31
Konum
Türkiye
Corona Virüs Nedir ?
Hz Muhammed'in (sav) Hırkasını Ruyada Gormek


Peygamber Efendimizin Hırkasını Ruyada Gormek Neye Gelir


Hazreti Muhammed Aleyhisselamı bilinen sıfatları uzere gormek Onun hakikatini idrak etmeye, getirdiği şeriatın ruhunu kavramaya; Efendimiz Aleyhisselamı vasıflarından başka bir şekilde gormek Onun misaliini idrak etmeye; Onu gormek gam ve kederden sonra sevinc ve surura, borculu olanın borcundan kurtulmasına, hapiste olanın buradan kurtulmasına, bir şeyden korkan kimsenin bundan kurtulmasına, sıkıntı ve kıtlık icinde olanın hayır ve nimetlerinin artmasına, zenginin servetinin bereketlenerek coğalmasına, hastanın şifa bulmasına, duşmanı olanın yardım gormesine; Oncekilerin ve sonrakilerin Efendisi olan Peygamberimiz Efendimizi gormek iki dunya mutluluğuna, sonsuz rahmet ve mağfiretten istifadeye; şeref ve itibara, ilahi yardım ve ihsana, Efendimizin iltifatlarına yahut ikramlarına nail olmak faydalı ilimlerde ileri seviyeye ulaşmaya ve yuce hakikatlere yurekten teslim olmaya, Hz Peygamber (as)ın herhangi bir yerde vefat ettiğini gormek, o yıl icinde orada vefat etmeye delalet eder
 

Yazar: Neo
Article Title: Peygamber Efendimizin Hırkasını Ruyada Gormek
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst