Son Konu

Ağlarken Polis Gördü Tecavüz Ortaya Çıktı! Hukuk Fakültesine Sokma Vaadiyle İşkence ve Tecavüz

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-753e755cdf5fad7abbd3aa3f7fa530393d10ec83.jpg

Adana’da, hukuk fakültesine girme hayali kuran bir genç kızı “benim üniversitede tanıdığım dekanlar var seni fakülteye aldırırım” diye kandırıp boğazını sıkarak tecavüz ettiği öne sürülen zanlı tutuklandı.   

Edinilen bilgiye nazaran, olay, 28 Temmuz günü merkez Çukurova ilçesi Mavi Bulvarda bulunan bir apartman dairesinde meydana geldi. Argümana nazaran, üniversiteye hazırlanan E.K. (21), 2 ay evvel toplumsal medya üzerinden Ali Y. D. (25) ile tanışarak arkadaş oldu. Bir müddet görüşen E.K., toplumsal medyadan Ali Y. D.’ye  üniversite imtihan sonuçlarının açıklandığını lakin muvaffakiyet sıralamasından ötürü çok istediği hukuk fakültesine giremeyeceğini söyledi. Bunun üzerine Ali Y. D., “Tanıdıklarım var. Seni Marmara Üniversitesi’nin Hukuk Fakültesine yerleştirebilirim” dedi.

Boğazını sıkıp 4 sefer tecavüz etti

Ali Y. D. genç kızdan bir ekip resmi evrak istedikten sonra onu evrakları bırakması için meskene çağırdı. Diplomasını, kimlik fotokopisi ve ikamet bilgilerini verilen adrese getiren E.K., meskene girdiği vakit Ali Y. D., tarafından fotoğrafları çekilmeye başlandı. Zanlı çektiği fotoğrafları ‘Dekan’ diye kaydettiği şahsa gönderdikten sonra E.K.’yi zorla öpmeye başladı. Ali Yusuf D., genç kızın karşı koyması üzerine E.K.’nin boğazını sıkarak tokat attı ve bir çok defa tecavüz etti. Kuşkulu E.K.’nin boğazını sıktı ve ona istediği bir kadro kelamları zorla söyleterek görüntüye kaydettikten sonra “Ben sana zorla bir şey yapmadım delilim var. Artık konuttan gidebilirsin” dedi.

Ağlarken polis gördü tecavüz ortaya çıktı

Konuttan çıkan genç kız çabucak arkadaşını aradı ve bir parkta buluşarak gözyaşları içerisinde başından geçenleri anlattı. O sırada bir sivil polis, E.K.’yi ağlarken görünce şüphelenerek genç kızın yanına gitti. Genç kız başından geçenleri polise anlattı.  Tecavüz olayı ortaya çıkmasının akabinde Ahlak Ofis Amirliği takımları, E.K. ve arkadaşının sözünü aldı. E.K. “Ali Y.D., beni çok istediğim hukuk fakültesine ‘tanıdıklarım var seni yerleştiririm’ diyerek bana inanç vererek, kendi meskenine gelmemi sağladı. Konutta bana şiddet uygulayarak, beni korkutarak zorla 4 kere cinsel bağa girdi. Zorla ilgiye giren beni darp eden,  boğazımı sıkan, benim isteğim olmaksızın görüntülerimi çekti şikayetçiyim” dedi. 

“Boğazını fantezi hedefli kendi sıktırdı” 

Gözaltına alınan ve hakkındaki suçlamaları reddeden Ali Y. D., “E.K.’ye gelecek yılki imtihana hazırlanması için akrabalarımın dershanesinin olduğunu ve oraya sokabileceğimi söyledim. Ben tecavüz etmedim kendisi hasta olduğu için yalnızca sevişme oldu. Boğazını da sıkmadım sevişirken fantezi gayeli kendisi boğazını sıkmamı istedi. Meskende oturduğumuz an bir kız arkadaşımdan bildiri geldiğini görünce kıskandı ve sonlandı. Sonra konuttan çıktı. Daha sonra polisler geldi. Görüntü çekmedim. Kendisine tecavüzüm etmedim. Hakaretim yahut darbım da olmadı. Suçlamaların hiç birini kabul etmiyorum” dedi.  

Genç kız ruhsal takviye alırken kuşkulu Ali Y. D. tutuklandı.

Üst Alt