Son Konu

Eski Sevgiliye DONUS :( LÜTFEN FİKİRLERİNİZİ PAYLAŞIN

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar forumda elimden geldigince herkese muavin olmaya calısdım lakin simdi yardıma ihtiyacım war Lütfen FİKİRLERİZ BENİM İÇİN COK DEĞERLI ONUN ICIN YORUMLARI EKSIK ETMEYİN SİZ OLSAYDINIZ BU DURUMDA NE YAPARDINIZ YARDIMCI OLAN VEYA OLMAYA CALISAN HERKESE + REPLERINI VERICEM yaklaşık 3 yıl önce eski sevgilimi cok üzdüm sevdıgıne ınanmadıgım için aşşaladım onunla alay ettim lakin seviyordum daha sonra bi şekilde başka birini sevdim oda bana yaşamadıgım acıları yaşattı aklım başıma geldi onun sevgısını kımsede bulamadım ama şimdi eski sevgılımın erkek arkadaşı war ne yapmam lüzumlu kesintisiz bana onu anlatıyor onu sevdıgını soluyor LAKIN Senden sonra 1 yıl kımseyle cıkamadım dıyor ve olur ya birazcık daha önce gelseydın tekrar umtlanırdım gibi şeyler söylüyor seni geçrekden cok sevmısdım gunlerce ağlamısdım dıyor yeni erkek arkadaşımla neredeyse senı ona anlattıgım ıcın ayrılıcakdım KEŞKE ESKİDEN'De böyle olsaydın 'da ayrılmasaydık Gibi şeyler söylüyor Aralıksız Dedıgım gibi ben onun benımle dalga geçdıgını dusunmusdum ve onu kendımdem sogutmak ıcın elımden gelenı yapmısdım ama yinede sevmısdım ve birazda burnum büyümüşdü derhal ise çook pişmanım onu cok hoşlanmak isdiyorum bu durumda ne ypmalıyım :S SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ ?

Üst Alt