Son Konu

Abi diyen bir kız benden hoşlanabilir mi ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sa arkadaslar olay su benden 4 ağlama kücük biri var iste bunlar 5 kız felan takılıyo tümü bana abi diyo ve bana cok yakın olan bir kızda abi diyor ya bana böylece yakın davranıyo ancak diyorum oysa keski öle kardesim olsa ama arkadasım dıyoki bu kız senden hoslanıyo bakıslardan belirlenmiş nese kız benim yanımda oturuyo bu kızın arkadaslar bize bakip bakip gülüyorlar biri dierinin kulana bisi fisildiyo oda gülüyo felan bu nerden baksan 10 kez olmustur bundan böyle rahatsız oldum o bakip bakip gülmelerden ben o kızı kardesim gibi görüyodum ama arkadasım deyin fark ettim olayi lakin ben diyorum ancak benden hoslansa abi der mi arkadas diyo iste o kızın arkadasları sana abi diyor sana isminle hitap etse anlasılır hersey diyekafam cok karısık

pffff

la kızın abisiyle beraber geziyoduk iste daha sonra kızın abisi ben maç izlicem felan dedi bende tamamlanmış git izle felan dedim sonradan bende bahçeye gittim kardesi de ordaymıs hemen yanima geldi felan iste oturduk konusuyoduk gülmeli bisi felan abisi geldi gördü bizi dedi bana maçin baslamasına 10 dk war seni yanlız birakmiyim cok ilginç oldum ama s ins yanlıs anlamamıstır fakat kızda kesintisiz bana gülüyo o gülmese bende onun üzerine gitmem kızdan kaçim mi yani arada yas farkı olsada ne bilm iste sürekli bana takılıyo ben ona daha sonra gülüyo eliyle dokunuyo wurmus gibi yapio güyaa s bilmiyorum offf (

Üst Alt