Son Konu

Galiba yardıma ihtiyacım var :)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar

bundan 56 ay önce facebooktan resimlerini gördüğüm bir kızdan hoşlanıyordumbu 34 hafta böyle gitti daha sonra onu raslantı fiilen gördüm ve gözlerine bakarken resmen nefesim kesildi fazla etkilenmiştim o gün, birincil görüşte aşk mı dersiniz bilmiyorum lakin o günden daha sonra ona bağlanmaya, peşine düşüp takip etmeye,araştırmaya başladım facebook üzerinden hiç mesaj atamadım,aralıksız tanışmak için bir şey arıyordum buldum hatta bazen kendisi tanışmak istedi lakin birtürlü kim olduğumu söyliyemedim bir zaman daha sonra sürekli askfmden anonim olarak konuşuyordum ordan konuşmak bile bana fazla güzel geliyorduOnu görmek için taksiye atlayıp etiketlediği yere gittim yeri geldi onun için kaç km yol yürüdüm görme şansımın %10 olduğunu kasten fakat gene gidiyordum defalarca rüyamda gördüm her rüyada gördükten sonra ayrıntılarıyla bağlanıyodum ona süre geçtikçe çektiğim acının haddi hesabı kalmadı ne yapacağımı bilmiyorum gözümün görmediği, lakin ruhun hissettiği bir alımlılık yaşattı bana her ne kadar acı çektirsede beni tanımayan birisi için böylece içip sarhoş olup ağladım şayet de hayal dünyasında yaşıyorum günde minimum 34 saat hayalini kuruyorumHikayeye dönüştü Duygularımı arkadaşlarımdan kimse anlamadı kimseye anlatamadım hatta dalga geçtiler tanımadığın birine nasıl aşk oldun diye onlar dalga geçtikçe ben daha fazla bağlandım ve içimi 2019 ailesine dökmek istedim bir nebze olsa da rahatladım

Üst Alt