Son Konu

Aniden Değişti ..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selamlar Arkadaşlar hiç buraya derdimi anlatacağım aklıma gelmezdi,benim sorunum şöyle,sevgilimi fazla kıskanıyordum onu azıcık atlattım acilen yine kıskanıyorum ama aşırı yok sıradan şekilde,lakin olay bunla bitmiyor herşeyine karışıyorum,msnine arkadaşlarına yaptıklarına kıyafetlerine,oda bu karıştıklarımı sorun etmiyor ne yaparsam kabul ediyor lakin son durum artık ben bile kendime yuh dedim,msninde ikimizin devlete ait vardı o devlete ait değiştirmiş mavi bi gül koymuş doğrusu birşey değil koysun bağlı ama msnde ansızın bire değiştirdi ve konuşma şekli değişti soruyorum neden diye senin konuşman ayrı geldi gibisinden birşey söyledi,bunu çözmeye çalıştım fakat çözemedim,diğer bir niçin ise biz birbirimizle bir zamanlar ağız dalaşı ederdik kim daha çok seviyor diye birbirimizle uğraşırdık,ama ben bu msn olayından sonra hani bi zamanlar kim daha fazla seviyor diye tartışırdık ya şimdi o kefeleri kontrol etmenin zamanı geldi dedim,bu lafım onu fazla etkiledi biliyorum beni çok sevdiğinden %100 eminim ama o hemen olan ağzımdan meydana çıkan cümle yıkılmamıza sebep oldu ayrılmadık fakat işler kötüye gidiyor,bu ortamı nasıl düzeltebilirim ondan ne kadar özür dilesemde avantaj etmez sanırım kendi aptallığım yüzünden işin içinden çıkamadığım durumlara geldik,bi akıl verin ben ne yapayım,20aydır birlikteyiz eksik bir zaman değil arkadaşlar

Üst Alt