Son Konu

poğaçacı güzeline vuruldum ama nasıl?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
12 ay daha sonra yeniden birinden hoşlandım yine karşınızdayım

sevgili arkadaşlar ben düzcede 2 yıllık okuyorum ve bir gün sabahtan kahvaltısı yapıcaz arkadaş ile saatlar 08:15'i gösteriyordu bir poğaçaıya girdik pastahane gibi lakin mekan harbiden 10 numara antre o giriş oturduk masalara kafamı kaldırdım tezgaha baktım ne göriyim bir kız sarışın benden 1 parmak büyüklüğünde uzun mavi gözlü gözlükte kullanıyo lakin kıza çok yakışıyor dedim ben bu kızdan hoşlandım birincil görüşüm yanımıza biri geldi sipariş elde etmek için bi erkek ben 4 poğaça bir duble çay istedm getirdi yavaş yiyorum kızı izliyorum el altından bazen kızla gözgöze geliyoruz ben gözlerimi çeviriyorum hemencecik kıza açılmam lüzumlu hoşlandığım için fakat nasıl bilmiyorum

dükkanda kızın abisi var onuda kız abi diye seslendi oradan anladım abiside kıza esra dedi dedim kızın adı esra engelli abisi çıktı babası orda annesi orda lakin annesi babası fazla durmuyor gidiyorlar saatler 08:30 oldu biz arkadaşlan muhabbet ediyoruz yemek yemek yiyoruz çayımız bitti kız geldi yanımıza dedim bakarmısınız buyrun dedi gülümseyerek 2 tane duble akarsu alabilirmiyim dedim gönül rahatlığıyla dedi getirdi çayı sıhhat olsun dedi teşekkürler dedim

kalkacağız hesabı ödeyeceğim 7milyon 250ytl tuttu 10 milyon verdim para üstünü verirken kıza harbiden baktım gözlerine oda baktı gülüş ettim oda gülümsedi çıktım hergün ordayım kahvaltı yapıyorum evsiz barksız sanacak walla bizi

tüm durum bundan ibarettir nasıl konuşacağım kızlan nasıl hoşlandırrım kendimden kıza nasıl açılayım ki kabul etsin pek bir süre geçmesi gerekiyor fakat kız kabul etsin YORUMLAR

Üst Alt