Son Konu

5 yıllık evliliklerini bitiren çiftten ilk hamle Chloe Loughnan'dan geldi

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
serdar_ortacin_annesi_nesrin_ortactan_sasirtan_bosanma_yorumu_1566800831_3444.jpg

5 yıllık evliliğini bitiren Serdar Ortaç'ın boşanma kararının akabinde birinci toplumsal medya hamlesi, Chloe Loughnan'dan geldi. Loughnan, Instagram hesabından Ortaç soyadını kaldırdı.

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç ile olan 5 yıllık evliliğini tek celsede bitiren İrlandalı Chloe Loughnan, toplumsal medyada birinci adımı atan isim oldu. Loughnan, Instagram hesabından Ortaç soyadını kaldırdı.

UxDYE_1566888454_5448.jpg

'ÇOCUK YOK LAKIN EVLAT OLSAYDI ÜZÜLÜRDÜM'

Serdar Ortaç'ın validesi Nesrin Ortaç'tan birinci tahlil geldi. Ana Ortaç, "Tabii ki üzüntülüyüm fakat oğluma destek olmalıyım. İkisi içinde iyisi olsun. Evlat yok ancak evlat olsaydı daha çok üzülürdüm. Chloe çok değerli bir kızdı, ben hiçbir kötülüğünü görmedim. Ben kişisel hayatına pek karışmam, Serdar'ın beğendiği kız her vakit başımın tacıdır." dedi.

HKpEc_1566800809_1409.jpg

NE OLMUŞTU?

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, 5 yıllık evliliklerini, Beykoz Adliyesi'nde görülen davada 5 dakika içerisinde sonuçlandırmışlardı. Dava, “Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle açılmıştı. 

4bfp7_1565164338_0075.jpg

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında çıkan, 'Serdar Ortaç'tan 20 milyon liralık villayı istedi' halinde çıkan haberler hakkında Instagram hesabından açıklama yapmıştı. Ortaç, çıkan haberlerin sahih olmadığını belirtmişti.

İŞTE O PAYLAŞIM;

KCUGf_1565616050_7056.jpg

Çift birinci açıklamalarını, adliye önünden yapmışlardı. 

İŞTE BIRINCI AÇIKLAMA;

İrlandalı Chloe Loughnan, tek celsede boşandığı eşi Serdar Ortaç ile konutları ayırdı. Loughnan, memleketi olan İrlanda'ya geri dönüş yaptı.

Üst Alt