Son Konu

Masumlar Apartmanı'nın Hikmet'i Metin Coşkun kardeş acısıyla yıkıldı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
masumlar_apartmaninin_hikmetii_metin_coskun_kardes_acisiyla_yikildi_1637820699_3575.jpg

Ekranların fenomen dizisi Günahsızlar Apartmanı'nda Hikmet karakterini canlandıran Metin Coşkun, ağabeyi Alptekin Coşkun hayatını kaybetmesiyle hüzne boğuldu.

Son devirlerin en çok konuşulan üretimlerinden biri olan Paklar Apartmanı'nda "Hikmet" karakterini oynayan Metin Coşkun, ağabeyi hava pilot yüzbaşı Alptekin Coşkun'un hayatını yitirmesiyle sarsıldı.

Bir müddettir yaşlılığa bağlı nedenlerden ötürü Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi nazaran Alptekin Coşkun, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Uzun yıllardır Didim'de yaşayan ve bir çocuk babası olan Alptekin Coşkun'un cenazesi evvelki gün askeri merasimle Didim Merkez Camii'ne getirildi. Cenaze namazına Didim Belediye Lideri A. Deniz Atabay, İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin Susam, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Lideri Şerif Erul ve Coşkun'un ailesiyle yakınları katıldı.

Cenaze namazından sonra Alptekin Coşkun, askeri merasimle cenaze aracına götürüldü. Didim Denizköy Mezarlığı’nda defin süreci gerçekleştirilirken, kardeşi Metin Coşkun, acısını saklayamadı.

Üst Alt