Son Konu

Babasını Öldüren 15 Yaşındaki Kızın İfadesi Ortaya Çıktı: 'Geçen Yıl Kafama Koymuştum Ama...'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-be050bfe194d8c77af066dfaf4d39d5b36864511.jpg

Kayseri’de, 2 gün evvel sıhhat memuru babası Cuma Ali Ceylan’ı (42) bıçaklayarak öldüren C.C.'nin (15) savcılıkta verdiği sözü ortaya çıktı. Tabirinde pişman olmadığını söyleyen C.C.’nin, “Sürekli telefonuma bakarak, bana baskı kuruyordu. Bu nedenle babamı öldürmeyi geçen yıl başıma koymuştum lakin icraata geçirememiştim. Kendisini sevmediğim için bıçaklayarak öldürdüm” dediği belirtildi.

Olay, evvelki gün saat 04.00 sıralarında Melikgazi ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Saffet Arıkan Bedük Caddesi’nde meydana geldi. Sıhhat memuru Cuma Ali Ceylan ile hemşire eşi Emel Ceylan şimdi bilinmeyen nedenle tartıştı. Çift tartıştıktan sonra başka odalarda uyudu. Çiftin kızları C.C., gece yarısından sonra kalkıp, mutfaktan bıçağı alıp, babasının kaldığı odaya girdi. C.C., uyuyan babasını bıçaklamaya başladı. Uyanan Cuma Ali Ceylan ile kızı C.C. ortasında arbede yaşandı. Bedenine 9 bıçak darbesi alan Ceylan kanlar içinde yere yığıldı.

Çığlık seslerini duyan komşularının ihbarıyla meskene polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Gelen sıhhat takımları, Cuma Ali Ceylan’ın öldüğünü belirlerken, C. C. ise polis tarafından hata aletiyle birlikte gözaltına alındı. Anne Emel Ceylan da tabiri için emniyete götürüldü. C. C., emniyetteki sözünün akabinde sevk edildiği adliyede, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

"Babamı öldürdüğüm için pişman değilim"

Cuma Ali Ceylan’ın cenazesi Kayseri Devlet Hastanesi’nde yapılan otopsinin akabinde Pınarbaşı ilçesi Şabanlı Mahallesi’nde toprağa verildi.

C. C.’nin savcılıkta verdiği söz ortaya çıktı. C.C. sözünde, “Sürekli telefonuma bakarak, bana baskı kuruyordu. Bu nedenle babamı öldürmeyi geçen yıl başıma koymuştum ancak icraata geçiremedim. Kendisini sevmediğim için bıçaklayarak öldürdüm. Olay sonrası babamın kanı kıyafetlerime bulaştı. Odama geçerek, üzerimi değiştirdim. Bu sırada polisler geldi. Babamı öldürdüğüm için pişman değilim” dediği belirtildi.

Üst Alt