Son Konu

Şafak Sezer'den Büşra Pekin ve Ersin Korkut'a sitem dolu sözler!

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
safak_sezerden_busra_pekin_ve_ersin_korkuta_sitem_dolu_sozler_1589962051_6018.jpg

Ünlü oyuncu Şafak Sezer, şarkıcı Serdar Ortaç'ın canlı yayınına konuk oldu. Sezer, yıllar önce yaptığı Kutsal Damacana filminde beraber rol aldığı Büşra Pekin ve Ersin Korkut'a ateş püskürdü.

2007 yılında vizyona giren komedi türündeki Kutsal Damacana filmine dair Şafak Sezer'den yıllar sonra itiraf geldi. Toplamda 4 milyon 514 bin 747 TL hasılat elde edilen filmin yönetmen koltuğunda Ahmet Yılmaz ve Kamil Aydın oturdu.

4hnyV_1589962149_6611.jpg

Başrolünde olan Şafak Sezer, filmin hem yapımcısı hem yönetmeni hem de senaristliğini üstlendi. Sezer, geçtiğimiz günlerde şarkıcı Serdar Ortaç'ın canlı yayınına katılarak film hakkında ilk kez konuştu.Yaklaşık bir saat süren canlı yayında kahkahalar havada uçuştu. 

F3d2u_1589962185_9071.jpg

Ünlü oyuncu filmde oynattığı Ersin Korkut ve Büşra Pekin'i nankörlükle suçladı. Ünlü komedyen "İlk başrolüm, çok güzel bir film, hayatımdaki en güzel film. Ömrümün en çok enerjisini buraya verdim. Ne kadar acı bir şey; Ersin Korkut ve Büşra Pekin, bir kere bile 'Kutsal Damacana'da oynadıklarını söylemediler. Büşra Pekin ve Ersin Korkut'la hayatları boyunca bir daha çalışmam. Hiçbir zaman, asla!" dedi.

iRBsS_1589962228_0662.jpg

Aynı zamanda genel olarak da şu sözlerle genel bir sitem de bulundu:

"Ben bu kafayı da anlamıyorum. Bir film çektikten sonra başka bir havaya bürünen gençleri anlamıyorum. Kendilerini kral sanıyorlar. Sonra sana laf atmaya kalkıyorlar. Sanıyorlar ki bizim kulağımıza gelmiyor. Bu alem haksızlık yapılmaya, ihanete gelmez."

ŞARKICI BERKAY'IN KIZI ARYA'NIN YEMEKLE İMTİHANI!

Üst Alt