Son Konu

24 Kasım'da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-7b7cd00dd47e45b3114ae3971afd8408fb4ff21b.jpg

'Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?' gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz...

1. Aleyna Tilki, kariyerinde kendisini eleştiren kişilerle ilgili konuştu!

“Benim bir sözüm var, ‘Nefret ve öfke kimseyi beslemez.’ Onlarla beslendikçe kilo alır ve hazımsızlaşırsınız. Herhangi birine negatif bir duygu duyacak kadar kendimden nefret etmiyorum. İlk çıktığımda binlerce isim beni yerin dibine soktu. 16 yaşımda barda şarkı söylediğimde tüm ülke bir anda üstüme geldi. Zamanla beni sevdiler. Önce dövdüler sonra ‘Aleyna doğru yolda’ dediler. Özellikle bu sektör böyle. İnsanların tarzlarına ve zevklerine hitap ettiğim sürece beni sevecekler, etmediğim sürece de beni sevmeyecekler.”

2. Bengü, oğlu Selim ve kızı Zeynep ile ev hallerinin fotoğrafını paylaştı!

Bizim evde durumlar böyle Bu fotoğraf da, minik Selim’i besledikten hemen sonra çekildi… İlk günlerdeki herşeye yetebilir miyim kaygımı geride bırakarak; tabii ki en başta eşimin desteğiyle @selimselimogluu ve büyük aşkım, ilk gözağrım Zeynebimin sevgı dolu kalbıyle, ona her şeyi tek tek anlatarak; saklamadan, saklanmadan; tam tersi onu da bu tatlı sürece dahil edip kardesının bıze ihtiyacı oldugunu soyleyerek ve de onun da yardımını alarak ikisini de öpüp koklayarak, hepbirlikte anın tadını çıkararak geçiyor… Herşey sevmekle başlıyor… Ve tabi ki şeffaf olmak; paylaşmak,sımsıkı sarılmak; anda kalmakla… Buyrun o zaman; tüm ev halimizle ; evlatlarım ve ben

3. Can Bonomo da eşi Öykü Karayel ve oğlu Roman ile fotoğraflarını paylaşarak 'Benim krallığım' açıklamasını yazdı!

4. Gülben Ergen, kendisi için demode açıklamasında bulunan Hülya Avşar ile ilgili açıklamada bulundu!

“O iyi bir pas olsaydı güzel bir gol olurdu. Ben 6 ayda bir kendini cilalayan bir kadınım. Bunlara cevap vermek bir çaba olur. Çünkü ben kendini yenileme konusunda karşıdakini çatlatan biriyim. Tabii ki demode değilim.”

5. Jennifer Lawrance, geçtiğimiz yıllarda ele geçirilen hesabının ardından paylaşılan çıplak fotoğraflarıyla ilgili konuştu!

'Günün herhangi bir anında isteyen herkes benim iznim olmadan çıplak fotoğraflarıma bakabilir düşüncesi hayatımın sonuna kadar travma olarak kalacak. Tüm dünya tarafından toplu tecavüze uğruyorum ve herkes benim özel hayatımı görmüş gibi hissediyorum.'

Üst Alt