Son Konu

Burcu Biricik ve eşi Emre Yetkin tatilde aç kaldı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
burcu_biricik_ve_esi_emre_yetkin_tatilde_ac_kaldi_1577693910_9381.jpg

Vietnam'da tatil yapan ünlü çift Burcu Biricik ile eşi Emre Yetkin tatilde aç kaldı.

Bir müddettir Vietnam'da tatilde olan Burcu Biricik ve Emre Yetkin çifti, içtimaî medyadan takipçilerine paylaşım yapmadan duramıyor. Paylaşımları arasında Vietnam'da aç kaldıklarını gösteren poz en ilgi cazip paylaşımlar arasında mekanını aldı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

tEQVv_1577694056_655.jpg

BURCU BİRİCİK'TEN BEBEK AÇIKLAMASI!

Burcu Biricik, 2016 yılında reklamcı eşi Emre Yetkin ile dünyaevine girmişti. Bebek konusu gündemde olan Biricik, 'Hayat Şarkısı' serisi final yapınca gebe kalacağını söylemişti.  magazincilerin 2020’de hayranlarınıza bebek müjdesi verecek misiniz? sorusuna Biricik, “Ben de ana olmak istiyorum. Ama bu işler isteme ile olmuyor ki. Külliyen kısmet” halinde cevap verdi.

tbEqM_1576920457_1219.jpg

IRTIHAL NE GENÇMİŞİZ LAN!

Oyuncu Burcu Biricik, instagram hesabından Beni Bu türlü Sev isimli serisine ilişkin bir fotoğraf karesini paylaştı. Burcu Biricik ve ve rol arkadaşlarının bulunduğu fotoğrafa düştüğü not takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

İŞTE O PAYLAŞIM;

KkjEf_1575704298_9729.jpg

Burcu Biricik bu paylaşımın altına,"Yıllar sonra ‘Oluuum ne gençmişiz laaan’ denilecek fotoğraf"  halinde muzip bir not düştü.

BAŞKA HABERLERİ;

Şık oyuncu Burcu Biricik hayranlarını bir sefer daha sevindirdi. Yeni dönemde yüzünü sıkı sık göreceğimiz Biricik, yeni girişimlerinden bahsederek kendi ile alakalı tüm çarpıcı gerçekleri röportaj sırasında lisana getirdi. 

BHTqG_1540280310_7192.jpg

Burcu Biricik, merakla beklenen yeni girişimleri ile alakalı,"Evet, “Her Şey Seninle Güzel” 16 Kasım’da vizyonda olacak. Heyecanla bekliyoruz yansıları."dedi ve "Romantik güldürü. 'En Güzel Arkadaşım Evleniyor'dan uyarlandı. Benim çok sevdiğim, beş kere falan izlediğim bir sinemadır o" diyerek kelamlarına açıklık getirdi.

4PH3y_1540281772_3479.Jpeg

Biricik, yakında seyirci ile buluşacak bir vesair sinema girişimi ile alakalı,"O benim birinci devir sinemam. 1940’ta, 2. Yerküre Savaşı devrinde geçiyor. Bir casus hikayesi ve ben de bir Alman bayanı oynuyorum. Senaryo olarak beni çok etkileyen, birebir devranda karakter olarak da heyecanlandıran bir iş. Zira şimdiye kadar canlandırdıklarımdan çok farklı bir karakter. 1940’lar, çetin bir analık, çetin bir kadınlık, aşk; yani sinema çok ziyade ögesi bir araya getiriyor. Şu ana kadar birkaç sahnesine bakabildim, görselleri harika, yerküresi mükemmel" açıklamasını yaparken bu yeni dönemde epeyce ağır bir tempoda olduğunu söz etti.

3Zn5N_1540280801_7061.jpg

Hoş oyuncu Biricik nasıl oyuncu olmaya karar verdiğini, "O ilgi daima vardı zati. Daha çocukken mahallede geceler organize eder, validemin günlerinde komşulara taklitler yapardım. Lisenin oyunundaydım. Üniversite için İzmir’e gittiğimde de stajyer takımından Bornova Belediyesi Kent Tiyatrosu’na girdim. Dediğim üzere hayatım boyunca oyunculuk vardı fakat bundan para kazanmak, İstanbul’a gelip kameraların önüne geçmek üzere hayaller kurmazdım. Birden aklımıza geldi, “Aaa gidelim mi gidelim, deneyelim mi deneyelim” dedik, külliyen spontane... Bir nevi gençlik macerası üzere bir şeydi, o macera sonuca ulaştı." lafları ile açıklık getirdi.

YqbIp_1540281081_7215.JPG

Şık oyuncu, bahtın mı yoksa sıklığın avantajını mı seçersiniz sorusuna, "Bilemiyorum ki... Açıkçası ben bir oyuncunun şık olması ve fit görünmesi gerektiği fikrine katılmıyorum. Bir karakteri en hakikat halde seyirciye yansıtabilmek diğer şeydir. Bu sıklık ya da dış görünüşle olabilecek bir durum değil. Lakin görünüme kıymet veriyor muyuz, veriyoruz, o da bir gerçek" cevabını verdi.

ZJWZx_1540281399_6243.jpg

Hoş oyuncu küçükken nasıl bir evlat olduğu ile alakalı, "Çok hayal kuran bir evlat değildim, hâlâ da büyük hayallerim yoktur. Tekrar de hayallerimin bile ötesindeyim diyebilirim."dedi ve "Erkek evladı üzere... Bakmayın artık topuklu ayakkabılar, külotlu çoraplar giyip bu türlü bir hatuna dönüştüğüme, çocukluğumda abimin şortuyla sokaklarda dolanırdım ben. Abimin peşine takılır, mahallede oynanan tüm erkek oyunlarına katılırdım. Futbolundan tutun da kemerle dövmeye kadar! Abartmıyorum, hakikaten erkek gibiydim" diyerek laflarına ek de bulundu.

Üst Alt