Son Konu

Paul Rudd, Ant-Man 3'ün Geleceğini Ağzından Kaçırmış Olabilir

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Ant-Man karakteri, Marvel Sinematik Kozmosu'ne dahil olduktan sonra Avengers ekibinin de bir kesimi haline geldi. O denli ki Endgame sırasında tüm hikayelerin başlamasında kilit rol Ant-Man'e aitti. Hal bu türlü olunca MCU için Ant-Man hikayesi şimdi bitmemiş olabilir.

Kuantum Cihanı de MCU'nun içine Ant-Man sayesinde girdi, Ant-Man 2'nin akabinde Avengers: Endgame ile ilgili daha net fikirler üretmeye başladık, bu fikirlerin kimileri da yanlışsız çıktı. Görünüşe nazaran MCU, yeni bir Ant-Man sineması için hazırlıklara başlamış. Paul Rudd'un açıklamalarına nazaran üçüncü sinemanın senaryosu tamamlanmış.

Senaryonun tamamlandığı söylentisi The Weekly Planet isimli bir podcast sırasında ortaya çıktı ve kısa vadede büyük ilgi topladı. Ghostbusters 2020 yılında ulaşılan bu malumat MCU'nun gelecek devir planları hakkında da fikir sahibi olmamızı sağlayabilir. Mümkün bir Ant-Man 3, Kuantum Cihanı hakkında daha ziyade içerik görmemize ve yeni boyutların açılmasına yol açabilir. 

Ant-Man sinemalarının direktörü Peyton Reed geçtiğimiz günlerde bir üçleme yapmak istediklerini belirtmişti. "Bence birinci sineması göz önüne alacak olursak Adam McKay ve Paul Rudd birinci sinemanın senaryosu üzerinde tekrar çalışılabilir. Sonrasındaki devam sinemasında Kuantum Kozmosu ve Janet üzere şeyleri ekledik bunlarla birlikte ikincci sinema için sağlam bir temel oluşturduğumuzu biliyorduk. 2. sinemada Quantum Realm içerisinde daha ziyade devir geçirdik, fakat bu yalnızca bir başlangıçtı." diyerek Kuantum Evreni'nin detaylarına inebileceğimizi açıklamıştı.
  • Ghostbusters 2020 Sineması Takımına Paul Rudd'u Dahil Etti
  • Marvel Stüdyolarının 4. Aşama Sonrası İçin Büyük Planları Varmış
Ant-Man, çok tanınan bir karakter olmasa da MCU içerisinde Endgame ile birlikte önemli bir bölgeye sahip oldu. Yeni bir Ant-Man sineması, Disney/Marvel iştirakinin planları arasında taraf alıyor olabilir. Bakalım 2021'den sonraki MCU sürecinde bir Ant-Man 3 duyurusu da görecek miyiz? 

Üst Alt