Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Premium Üyelik Hizmeti

  • Konbuyu başlatan urgot
  • Başlangıç tarihi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Premium Üyelik kategorisinde urgot tarafından oluşturulan Premium Üyelik Hizmeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 200 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Premium Üyelik
Konu Başlığı Premium Üyelik Hizmeti
Konbuyu başlatan urgot
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan urgot
urgot

urgot

Üye
Mesajlar
1,806
Tepkime puanı
2
Puanları
38
Yaş
32
Konum
Rusya
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.
Premium üyelik sistemi baştan sona yenilendi;

bilgilihocam.com 2 tip üyelik çeşiti vardır, normal üye ve premium üye olarak 2 ye ayrılır. Premium üyelerin yetki ve özellikleri normal üyelere göre daha fazladır detaylar için premium üyelik sayfamıza göz atabilirsiniz.

Üyelik süreleri ise şu şekildedir;

  • 3 ay
  • 6 ay
  • 9 ay
  • 12 ay
Ödeme aracı ve sistemi olarak Shopier'i kullanmaktayız, bununla birlikte bir kaç konuya da acıklık getırmek ıstıyorum.

Neden xenforo shopier eklentisi tercih edilmedi?

Ödeme aracı olan shopier'i bir xenforo eklentisi halinde foruma entegre edebilirdik bu kullanım türü belkide kısa ve orta vade de bir sorun teskıl etmeyecek gibi gozuksede gerek forumda suan da kullanmakta olan eklentiler ile çakışması uyumsuzluk gostermesı gerek ılerıde yapacagımız xenforo uptade ıslemlerı sonrası xenforo surumu ıle uyusmaması v.b gibi unsurları goz onunde bulundurdugumuz ıcın eklentı kullanmayı tercıh etmedık.

Aslında biz tamamen forumdan xenforo dan bağımsız olarak calısan bir ödeme sayfası inşa ettik ve uzun vade stabil sorunsuz olması bizim için tercih konusu oldu.

Satın alma sonrası profilimde ne gibi farklılıklar olacak?

Hesabınıza premium sayfasında belirtmiş olduğumuz yetkiler tanımlanır, kişiye özel premium üye şeklinde kırmızı tek tip bir üye rankı ve doğrulanmış üye şeklinde siyah tek tip premium üye yi ifade eden bir kullanıcı rozeti tanımlanır.

Satın alma sonrası bir işlem yapmama gerek var mı?
Hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur. satın alma sonrası işlem anlık olarak gerçekleşir ilgili üye normal üye grubundan premium üye grubuna otomasyon sekılde tasınmıs olur ve yetkılerı rankı tanımlanır.

Satın alma esnasında neye dikkat etmeliyim?
Premium üyelik satın alabilmeniz için öncelikle foruma üye olmanız gerekir, ve satın alma esnasında mutlaka e-posta kısmına foruma üye olurken ki vermiş olduğunuz e-posta adresini yazmanız gerekir. yani özetce e-posta kısmına dikkat etmeniz yeterlidir.

Premium üye'nin süresi dolunca ne olur?
Premium üyelikleri belirli tarih aralıklarında dönemsel olarak satıyoruz, örnek 3 aylık bir silver üyelik satın aldınız. 91. gün otomasyon olarak normal üye statüsüne geri dönersiniz.

Paket yükseltme işlemi nasıl olur?
Her zaman en son satın aldıgınız üyelik paketi aktif ve geçerli olur. daha once silver üyelik satın aldınız sonrasında gold üyelik paketine geçtiniz silver üyeliğin kullanılmayan günleri bakiyenize eklenmez ya da iade olmaz.

Premium üyelikler ile ilgili her türlü istek öneri şikayetlerinizi aşağıda vermiş olduğum whatsapp linkine tıklayarak bana whatsapp üzerinden anlık bildirebilirsiniz.
 

Yazar: urgot
Article Title: Premium Üyelik Hizmeti
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 39
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 41
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 39
Y Haberler 0 25
urgot Sosyal Konular 0 3K
urgot Xenforo Hatası Ve Çözümleri 0 58
A Ansiklopedik Bilgi 0 74
makaleci Cep Telefonları 0 68
makaleci Sanat 0 79
makaleci Teknoloji Haberleri 0 68
makaleci Teknoloji Haberleri 0 62
makaleci Teknoloji Haberleri 0 75
makaleci Teknoloji Haberleri 0 68
makaleci Teknoloji Haberleri 0 80
makaleci Teknoloji Haberleri 0 64
makaleci Donanım 0 73
makaleci Donanım 0 63
makaleci Teknoloji Haberleri 0 56
makaleci Teknoloji Haberleri 0 68
makaleci Haberler 0 49
makaleci Oyun 0 42
makaleci Teknoloji Haberleri 0 45
makaleci Güncel 0 65
makaleci Güncel 0 42
makaleci Oyun Bölümü 0 45
makaleci Sanat 0 49
P Site Tanıtım 0 107

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst