Son Konu

Obez kadın seks diyetiyle kilo verdi!

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
317 kiloluk Patty Sanchez, kendinden yaşça küçük sevgilisinin seks diyeti doğruca pozitif kilolarından kurtulduğunu anlatıyor!
317 kiloluk Patty Sanchez, eski sevgilisinden ayrıldıktan daha sonra kendine bir dostluk sitesinden genç sevgili buldu 38 yaşındaki yeni sevgilisinin yardımıyla 120 kilo veren Sanchez, seks egzersizleri ve sağlıklı beslenme baştan sona kilo verdiğini anlatıyor

18

Patty Sanchez ’in yeni sevgilisi 38 yaşındaki Bryan Johnson, son zamanlarda hareket etmekte zorlanan kadının hayatını değiştirmiş ‘Bryan hayatımı değiştirdi Daha önce hiç bu dek sevildiğimi hissetmemiştim Beni hareketli ve etkin kılıyor Ondan önce hiçbir şey yapamayacak değin şişmandım lakin şimdi yaşama isteğimi her yerde kazandım ’ diyen Sanchez, 4 çocuk annesi

28

Daha önceki sevgilisinin kendisini kesintisiz şekerli ve yağlı yiyecekler yemeye özendirme ettiğini ve hareket etmekte zorlandığı için kendini öldürmek istediğini anlatan Patty Sanchez, ‘Hayatımın değişime ihtiyacı vardı ’ diyor

38

6 sene önce gıda biçimini değiştiren ve birazcık zayıflayınca seksi pozlarını obez kadınlara özel bir arkadaşlık sitesine yükleyen Patty Sanchez, hayatını değiştiren adamla arkadaşlık sitesinde tanışıyor Birkaç ay mesajlaştıktan daha sonra aynı evde yaşamaya başlayan çift her gün oldukça ahenkli bir yaşam sürüyor

48
317 kiloluk Patty Sanchez, eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra kendine bir arkadaşlık sitesinden genç sevgili buldu 38 yaşındaki yeni sevgilisinin yardımıyla 120 kilo veren Sanchez, seks egzersizleri ve dinç besin bir uçtan bir uca kilo verdiğini anlatıyor

Patty Sanchez ’in yeni sevgilisi 38 yaşındaki Bryan Johnson, son zamanlarda hareket etmekte zorlanan kadının hayatını değiştirmiş ‘Bryan hayatımı değiştirdi Daha önce hiç bu değin sevildiğimi hissetmemiştim Beni hareketli ve etkin kılıyor Ondan önce hiçbir şey yapamayacak dek şişmandım fakat acilen yaşama isteğimi baştan kazandım ’ diyen Sanchez, 4 çocuk annesi

Daha önceki sevgilisinin kendisini kesintisiz şekerli ve yağlı yiyecekler yemeye özendirme ettiğini ve hareket etmekte zorlandığı için kendini öldürmek istediğini anlatan Patty Sanchez, ‘Hayatımın değişime ihtiyacı vardı ’ diyor

6 yıl önce gıda biçimini değiştiren ve biraz zayıflayınca seksi pozlarını obez kadınlara özel bir dostluk sitesine yükleyen Patty Sanchez, hayatını değiştiren adamla dostluk sitesinde tanışıyor Birkaç ay mesajlaştıktan sonra benzer evde yaşamaya başlayan çift her gün epeyce düzenli bir hayat sürüyor

Üst Alt