Son Konu

17 Yaşında birincil kere birine açılmayı planlıyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar 4 yıl önce dershanede bakıştığımız bi kız vardı o sıralar teog falan olayı için dershaneye yazılmıştım bu kızında yanında arkadaşı vardı erkek fakat sevgili gibi hep onunla gezerlerdi knklardı yani biri bunlara sevgilimisiniz dediğinde kız ağlamıştı hatta ne alakası var hayır ! diye

Şu Anda bu kızı ben 23 ay önce instagramdan ekledim kabul etti
23 gün önce rüyamda falanda gördüm birlikte eğlendiğimizi falan çok ilginç duygulara kapındım kız öbür bir ilçede çokta uzakta değil 20 30 dk lık yol yani görüşme şansımız bu mevsimde ve ileriki mevsimde olası değil lakin instagramdan takibe takipteyiz şu anda ben bu kıza yazsamki Merhaba , birşey sorabilirmiyim siz xx adlı dershaneye gidiyormuydunuz ? Evet ? Ben ha evet hatırlıyorum sizi ordan nasılsın görüyorumki instagramda gördüğüm kadarıyla xx hayalin var veyahutta Siyasi bir manzara paylasıyor bu görüşünü beğeniyorum gibisine yazılar yazsam ne tarz tepkiler alırım sizce böyle birşeye girişmelimiyim
Girişmemeyi dikkate almak istiyorum niçin çünkü bugüne dek kimseyle çıkmamışsın rahatsın falan yanlızlık tamam emrindeki sıkar lakin birincil defa da olsa sosyal medyada görüldü olupta engellemesi fazla canımı sıkar hatta müziklere kapanıp çıkamayabilirim işin içinden sizce ne yapmalıyım ?

Üst Alt