Son Konu

Cemal Kaşıkçının çocukları katilleri affetti! Olay Deniz Oral'a patladı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cemal_kasikcinin_cocuklari_katilleri_affetti_olay_deniz_orala_patladi_1590227635_4198.jpg

Başkonsolosluk binasında öldürülen Cemal Kaşıkçı çocukları katilleri affederken kabak ünlü oyuncu Deniz Oral'ın başına patladığı haberleri adeta şaşırttı.

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda vahşice öldürülen Cemal Kaşıkçı'nın çocukları, babasının katillerini affettiklerini sosyal medyadan duyurdu. Cemal Kaşıkçı'nın oğlu Salah Kaşıkçı, Suudi Arabistan'da birlikte yaşadığı ailesi adına sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından bir açıklama yayımladı.

YIuY9_1590226868_4864.jpg

Kaşıkçı’nın ailesinin bu açıklamasından sonra, gece yarısına doğru, bir çok tiyatro,dizi ve filmlerde oynayan ünlü oyuncu Deniz Oral’ın Twitter hesabına,ilk olarak arapça yazılı mesajlar gelmeye başladı.

rByB0_1590226900_1699.jpg

Ünlü oyuncu, önce ne olduğunu anlamadığı mesajları önemsemedi.Ancak mesajlara eklenen fotoğraflarda, kendisinin yanı sıra,eski eşi ve çocuğunun fotoğraflarını da görünce, büyük bir şaşkınlık içerisinde gelen mesajları ve kaynağını araştırmaya başladı.

Oyuncu Deniz Oral’a gönderilen Arapça ve İngilizce tweet mesajlarında Hatice Cengiz’in bir Türk casusu olduğu iddia edilerek Cemal Kaşıkçı ve herkesi kandırdığı, Deniz Oral adlı bir oyuncu ile evli olduğu, iki çocuğunun olduğu yazılıydı.
fdP9x_1590227493_7043.jpg

Oral, şunları söyledi:  "Aslında çok komik ve şaşırtıcı bir durum. Önce önemsemedim. Ancak, daha sonra benim ve çocuğumun fotoğrafları çıkınca konuyu araştırdım ve gerçeği anladım. Benim ayrıldığım eşimin adı Hatice Cengiz olunca, araştırmadan ve benim üzerimden kendilerince tweet mesajları atmışlar.Biz Cemal Kaşıkçı’yı ve nişanlısı Hatice Cengiz’i hiç tanımayız.Herkez gibi medyadan biliriz. Bu durum sosyal medyanın iyi tarafını gösterdiği kadar, kötü tarafını da ortaya koyuyor.Bu da bana denk geldi.Umarım bu tatsız durum daha ileri boyutlara gitmez.”

Üst Alt