Son Konu

Julia Roberts'e rol teklifi gitti, oyuncu Viola Davis isyan etti!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
julia_robertse_rol_teklifi_gitti_oyuncu_viola_davis_isyan_etti_1575017069_2843.jpg

Amerikalı kölelik karşıtı siyahi eylemci Harriet Tubman’ın hayatını anlatacak filmde Harriet Tubman rolünün Julie Roberts'a teklif edildi.

Oscar’lı oyuncu Viola Davis, Julia Roberts’ın Amerikalı kölelik karşıtı siyahi eylemci Harriet Tubman’ı oynayacak olmasına isyan etti. Madame Noire dergisine konuşan Viola Davis, Julia Roberts'in bu teklifi karşısında sessiz kalmadı: "Bu Saçmalık..!"

TIUgC_1575016359_2365.jpg

Oscar ödüllü oyuncu Viola Davis, “Bu, Hollywood’da her zaman oluyor. Endüstrinin ticaretle ve parayla çok fazla ilgilenmesini anlıyorum, ama bu yapılan çok saçma. Filmleri finanse etme gücüne sahip insanların Harriet Tubman olarak Julia Roberts’ı seçmesi endişe verici. Neden Harriet Tubman için siyahi bir oyuncuyu seçmiyorsunuz? Sizi bundan alıkoyan ne? Tarih kitaplarına bakarsanız Harriet Tubman’ın siyah bir kadın olduğunu görürsünüz”şeklinde sitemkar açıklamalarda bulundu.

jWwqJ_1575016787_6994.jpg

Filmin senaristi Gregory Allen Howard konuşulan bu sansasyonel durum için “Neyse ki stüdyoda Harriet Tubman’ın siyah bir kadın olduğunu bilen biri varmış. Stüdyonun başkanı ‘Yıllar önce yaşamış biriydi. Hiç kimse bilmiyor" yanıtını verdi.

ZqHqc_1575017032_3984.jpg

Başarılı oyuncu Julia Roberts’ın siyahi bir kadın olan Harriet Tubman rolünü kabul etmediği öğrenildi.

DİĞER HABERLERİ;

Ünlü sanatçı Julia Roberts, bir çok filmler de oynayıp sergilediği rolleri ile gönüllerde taht kurdu. Geçmişinden bu güne nasıl ünlü olduğunu anlatan güzel sanatçı Roberts çarpıcı ve ilginç açıklamalarıyla hayranlarını şaşırttı.

jfv3g_1545207150_9913.jpg

Ünlü Julia Roberts,“1988 yapımı ‘Mystic Pizza’da başrolü oynadıktan sonra Georgia’ya, annemi ve kardeşimi ziyarete gittim. Filmi izledikten sonra sinemanın umumi tuvaletinde bir kadın beni tanıdı ve kapının altından gönderdiği kağıda imza atmamı istedi. O gün şöhretin ne demek olduğunu anladım...” sözleri ile çarpıcı bir açıklama yaptı.

Üst Alt