Son Konu

Sevgililer gunu ile ilgili kısa anlamlı guzel sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgililer gunu ile ilgili kısa anlamlı guzel sozler

imagessevgililergunuileilgilikisaanlamliguzelsozler5ad9096c25e9c
*Bu renksiz dunyamın tek rengi sensin Tek yaşama sebebim yine sensin Seni cok seviyorum Sevgililer gunun kutlu olsun sevdiğim

* Uyuduğunda seni izlemek vardı şimdi Kokunda sarhoş olmak Seni uyandırmak icin can atmak ama kıyamamak bir tanem sevgililer gunun kutlu olsun

* Sana layık bir eş olmak icin hayatım boyunca calışacağıma bu mutlu gunde bir kez daha soz veriyorum İyi ki canımsın, iyi ki varsın Sevgililer gunumuz kutlu olsun

* Biraz daha sen istiyorum yokluğunda kapatamadığım yɑralarım icin senin icin kaybettiğim benliğime tekrar kavuştuğum icin bana biraz sen lazım sadece sen Sevgililer gunumuz kutlu olsun aşkım

* Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gonuldaşım seni nasıl sevdiğimi biliyormusun Sevgililer gunumuz kutlu olsun

*Sen en buyuk sevgiyi hak edecek kadar mukemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar cok ozelsin

* Cicek dalda sen yɑnımda koklanınca guzel dunya aşktan başka her şey yalan yaşadıkca Sevgililer gunumuz kutlu olsun birtanem

* Gozlerimde tutuyorum seni, gozyaşlarım sen Kalbime hapsettim, her atışı sen Dilimdeki icli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, icimdeki bambaşkalık hepsi sen Seni cok seviyorum Sevgililer gunun kutlu olsun aşkım

* Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim Sevgililer gunun kutlu olsun aşkım

Bazen sorarlar, “Hayatında biri vɑr mı diye Hayatımda biri yok Birinde hayatım var Sevgililer gunun kutlu olsun sevdiceğim

* Sana bahceden gul değil guneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum Sevgililer gunun kutlu olsun bir tanem

* Denizi icerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi cırpınıyorum Mavi gozlerini ozluyorum Sevgililer gunun kutlu olsun

* En imkansız hayalimdi, sabah seninle uyanmak Omrumun sonuna kadar seninle yaşamak Sevgililer gunun kutlu olsun aşkım

* Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin Sevgililer gunun kutlu olsun sevdiğim!

Üst Alt