Son Konu

Seren Serengil, "Parasızlıktan Eskort Olacağım" Diyen Aygün Aydın İçin Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-2ab7d9688f9371dfef4f29d669dab27541c39096.jpg

Seren Serengil, dün yaptığı paylaşımla 'bana yardım edin, eskort olacağım' diyen Aygün Aydın'ı magazin programında yerden yere vurdu. Serengil açıklamasında 'Sana senden başka hiç kimse yardım edemez. O çeneni kapatacaksın. Duyuruyor o işi yapacağını... Belki de resmileştiriyor. Mecbur kaldım diyecek, kılıfını hazırlıyor' dedi.

Hakan Sabancı ile adını duyuran ve sonrasında birçok skandala imza atan Aygün Aydın'ın "Türk halkına hakaret ettiği" gerekçesiyle 2 yıl hapsi istendi.

Dolandırıldığını ve beş kuruş parası olmadığını söyleyen Aygün Aydın, dün Instagram'dan 'en sonunda eskort olacağım' diyerek yardım istemişti.

Bu yardım çığlığını magazin programına taşıyan Seren Serengil, Aygün Aydın için yine demediğini bırakmadı.

Serengil açıklamasında 'Sana senden başka hiç kimse yardım edemez. O çeneni kapatacaksın. Duyuruyor o işi yapacağını... Belki de resmileştiriyor. Mecbur kaldım diyecek, kılıfını hazırlıyor' dedi.

İşte o anlar:

Anlaşılan bu ikili arasındaki sürtüşme hiç bitmeyecek!

Ha bu arada... Aygün Aydın kendisine yardım isteyenlere şöyle bir çözüm önerisinde bulundu:

Para kazanmak için böyle bir çözüm üretmiş...

Siz ne diyorsunuz bu işe?

Üst Alt