Son Konu

Bayan Derin Adam Yüzme Bilmiyor

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Önce şunu söyliyim böyle bişeyi biçare kalmasam yapmazdım ve imlâ uzun olabilir Allah rızası için sonuna kadar okuyup yorum yapın,ama günlerim eziyete dönüştü konuyu nereye açacağımı bilemedim fakat bana takviye ederseniz müteşekkir kalıcam,şu anda size her şeyi anlatıyorum bundan 8 ay önce bi kızla tanıştım hoşlandım o da hoşlandı çıkmaya başladık 12 ay daha sonra çok sevip çok bağlandık fiilen de hatta ben aşık oldum ona o bana birçok ilkimi yaşattı inanın çok sevdik fakat bu sevgim zararlıydı fazla aşırı kıskanıp sinirli olmaya başladım ve bunların sonucunda yapmamam gereken hatalar yaptımOkulda herkesin içinde duvarları yumrukladım bağırıp çağırdım kızı da beni de rezil ettim 45 aylarda bunlar arttı ve fazla ayrılıp barıştık yani 10 u geçmiştir ayrılıp barışmamız,lakin 6 ayda fena bi ayrılık oldu aramızda ümidi kesmiştim bir daha dönmicek sandım fakat sevdiğini biliyodum ve barıştık böylece böyle devam ettikEn son bir ay önce 7 ayımız bitmişti,bu değin dayanabildibeni terketti ve bi daha barışmadı,bir ay bu ayrılıkta whatsapptan faceden engelledi engeli kaldırdı falan 5060 tane erkeğin isteğini kabul etti en son bir buçuk hafta önce falan whatsapptan engellemişti iki gün önce falan kaldırdı 8 gündür hiç konuşmadıkWhatsapptan gece 3 te 4 te çıkıyo ve defalarca çevrimiçi erkeklerle mi konuşuyo sevgili mi yaptı beni düşünüyo mu şu an napıyo son görülmesini peşine düşüp takip etmekten her gün fotoğrafına bakıp özleyip ağlamaktan yakında biteceğimi hissediyorum Whatsapp durumunda da '' Bayan derin adam yüzme bilmiyor '' yazıyor inanın bana nette fazla aradım bunu fakat adam zeki bir şey bulamadım,şunu bilin onu çok üzdüm ve ikimizde aşırı yıprandık ama hala onu çok seviyorum her gün 34 kez ağlayarak dua ediyorum ve çıkmazdayım mesaj atsam engellicek nolur yalvarıyorum bakın çok fena durumdayım nasıl onu geri döndürebilirim nasıl

Üst Alt