Son Konu

Arkadaşlar sizce abarttım mı yoksa iyimi yaptım ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar 2004 den beri oynuyorum warrior sınıfı değerlendirme anketinden 12 gün sonra bıraktım yaklaşık 1 ay olmuştur sildim oyunu oynamıyorum ilk defa bu şekilde soğudum bıraktım sebebi warrior olarak değerlendirilmeye açılması yani direk alan skillerini kaldır tamamda warrior sınıfını herkese değerlendirmeye açılması bilen bilmeyen herkesin yorum yapması çok saçma olmuş bu birinci ikincisi konu altında yorumları okurken gm rhales mi hangisi tam hatırlamıom ek olarak defens 50 skiline yani descent e dahil laf etmişti yani warrior oyuncusu olarak alan skillerin düzenlenmesine olumlu bakarken hem warrior olarak tümden herkesin değerlendirmesine açılması ve gm dahil descent skiline dahi olumsuz yorum yapılması bende ileriye doğru güvensizlik oluşturdu ve bırakmıştım nese sonuçta bıraktım tam anlamıyla bırakmak için pc yide satmayı düşünüyorum ama oyunuda oynasam oynarım seviom sonuçta ama yönetime acayip güvensiz bakıyorum emeğim ziyan olur diye korkuyorum ya tamamen bırakcam yada başlasammı bilmiom dayanamayıp oynama gibi bişe yok hiç oynamasam oynamam öle knight bırakılmaz ara verilir gibi bi düşüncem yok sadece pc yi satmadan önce sormak istedim sizede başka oyun weya pwp önermeyin arkadaşlar oynamıcaksam hiç oynamam zaten 1 ay önce bırakırken o moral bozukluğu ile itemleride yaktım filan bilmiom yani sizede sormak istedim

Üst Alt