Son Konu

Yozgatlı Vatandaştan Virüse Karşı 'Özel' Maske: 'Bir Kat Daha Fazla Korunuyorum'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-52082b7e7f864f629bd826f154a91f7c028aea0b.jpg

Yozgat'ta kendisine özel tasarladığı maskesiyle koronavirüsten daha uygun korunduğunu söyleyen vatandaş, "Ben kendimce daha yeterli izole olacağımı düşünerek bu türlü bir deva buldum ve kendime bu yüz maskesini yaparak koronadan bir kat daha fazla korunuyorum" dedi.

Yozgat’ın Yerköy ilçesinde bir vatandaş Kovid-19 virüsünden korunmak için değişik yüz maskesi tasarladı. Vatandaş şaşırtan maskesiyle ilçe halkının da dikkatini çekti.

Vatandaş çoğunlukla meskende kaldığını ve çarşıya çıkarken kendisine özel yaptığı maskesini takarak koronavirüsten korunmaya çalıştığını söyledi.

'Daha âlâ izole olacağımı düşünerek bu türlü bir deva buldum.'

Vatandaş, "İnsanların birçok gereksiz yere işi olmadığı hallerde dahi çarşıda, pazarda dolaşıyor. Bizler bu korona belasından kurtulmak için tedbir almalıyız, kendimizi ve ailemizi tüm toplumu korumak için mümkün olduğunca kalabalık ortamlardan uzak olmalı ve dışarı çıkarken de kesinlikle uzaklığa uymalı ve maskemizi takmalıyız. Ben kendimce daha düzgün izole olacağımı düşünerek bu türlü bir deva buldum ve kendime bu yüz maskesini yaparak koronadan bir kat daha fazla korunuyorum" dedi.

Üst Alt