Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Rakibiyim seni seven herkesin

• Konbuyu başlatan yaprak0135
  • Başlangıç tarihi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Konu Dışı kategorisinde yaprak0135 tarafından oluşturulan Rakibiyim seni seven herkesin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 32 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Konu Dışı
Konu Başlığı Rakibiyim seni seven herkesin
Konbuyu başlatan yaprak0135
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yaprak0135
yaprak0135

yaprak0135

Webmaster
Yönetici
Webmaster
Yetkili
Web sitesi
bilgilihocam.com
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.
Rakibiyim seni seven herkesin Çözemedim yüzündeki şifreyi, Ağzın, gözün, burnun, kaşın hendese, Bende ara aşkına deşifreyi, Ruhum, gönlüm senin için medrese Aşinayım bulunduğun her şehre, Sen gidersen ben gelirim her yere, Dönüp baksan, gülümsesen bir defa, Umrumda mı el arkamda ne dese Rakibiyim seni seven herkesin, Ben razıyım aşkın başımı yesin, Ahh o dilin ne olurdu gel desin, İdam ne oysa, varsın kopsun baş ense Vurulmuşum endamına, beline, Doyar mıyım senin tatlı diline, Ah dokunsam bir kerecik eline, Müjde! Derim arkadaş ve düşman herkese alinti  

Yazar: yaprak0135
Article Title: Rakibiyim seni seven herkesin
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.