Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

RAYMOND WEIL SAATLERİ ÖZLEM SÜER'İN TASARIMLARI İLE BULUŞTU

  • Konbuyu başlatan makaleci
  • Başlangıç tarihi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kültür & Sanat kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan RAYMOND WEIL SAATLERİ ÖZLEM SÜER'İN TASARIMLARI İLE BULUŞTU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 45 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kültür & Sanat
Konu Başlığı RAYMOND WEIL SAATLERİ ÖZLEM SÜER'İN TASARIMLARI İLE BULUŞTU
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
4
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.

Raymond Weil Lady serisinden öne çıkan bayan modellerini Tahassür Süer House’da gerçekleşen bir davetle tanıtan Raymond Weil, teknoloji, sanat ve dizayna kıymet veren halini moda ile birleştirdi.

Modeller arasından Toccata Ladies serisi, tasarım çizgilerindeki klasik müziğin tesiri ve değişmeyen şıklık anlayışla, gece kıyafetlerini tamamlayan bir rol üstlendi.


Özgür ruhlu hatunun ruh halini yansıtan ve zarif duruşuyla göz alıcı Freelancer Ladies serisi ise, Hasret Süer’in “Ready to Wear” koleksiyonuyla bir araya gelerek güçlü bir stil tamamlayıcısı olarak dikkat çekiyor. 

Parsifal serisi ise rafine ve tutkulu tasarım anlayışıyla, romantik şıklığın göz alıcı bir ögesine dönüştü.
 

Yazar: makaleci
Article Title: RAYMOND WEIL SAATLERİ ÖZLEM SÜER'İN TASARIMLARI İLE BULUŞTU
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst