Son Konu

Peker, Soylu'nun 'Tanırım' Dediği Reşat Hacıfazlıoğlu ile Görüşmesini Yayınladı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-fe855952bbbf7b9016ceb993a546a6f66936d3ab.jpg

Organize kabahat başkanı Sedat Peker yeni bir görüntü paylaştı. Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Habertürk yayınında "tanırım" dediği  Reşat Hacıfazlıoğlu ile görüşmesini yayımladı.

Sedat Peker toplumsal medya hesabından "Süleyman Soylu'nun Habertürk canlı yayınında tanırım, arkadaşım dediği Reşat Hacıfazlıoğlu’yla telefon görüşmem. Bir gram namusun varsa o koltukta oturma" diyerek yeni görüntü yayımladı.

Görüntüde epeyce samimi oldukları gözlenen Peker ve Hacıfazlıoğlu, Soylu hakkında konuşuyor. Peker, Soylu'nun kendisine yönelik "pislik" tabirine reaksiyon gösterirken, Hacıhafızoğlu ise "Onu ağzından kaçırdı herhalde. Yardımcısı Ahmet ağabeyle görüştüm 'öyle bir şey yapması mümkün değil ağzından kaçırdı herhalde' dedi" diyor. 

Peker, "Bu adamın gençliğinden beri emeğimiz var neden bu türlü yaptı" diye soruyor. Hacıhafızoğlu, "Sen Ağar'a karşı şey yaptın. Biz 6 ay nöbet tuttuk vilayette. Bu türlü bir şey nasıl yaptı hayret ettim" diye karşılık veriyor.

"HTS kayıtlarını yayınla""

Peker görüntünün akabinde toplumsal medya hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslenerek "Reşat Hacıfazlıoğlu senle cenazede görüştükten sonra çabucak beni arayıp yurtdışına kaç demiş mi? Hts kayıtlarını yayınlayın süslü süleyman" tabirlerini kullandı.

Üst Alt