Son Konu

Gran Turismo 7’de, 400’ün Üzerinde Araç Yer Alacak

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_617946a74c294_73219.jpg

Sony’nin önemli markalarından birisi olan ve yarış oyunu tutkunlarının da vazgeçilmezleri arasında yerini alan Gran Turismo serisinin yeni oyunu, önümüzdeki yıl oyun severlerle buluşacak malum. Gran Turismo 7’nin iddialı olduğu pek çok alan var; görsel kalitesi ve vadettiği oyun deneyimi gibi. Bu alanlardan birisi de barındırdığı araç sayısı olsa gerek. Oyun için paylaşılan yeni tanıtım videosunda da bu nokta vurgulanıyor:

‘Collectors’ başlığıyla yayınlanan videoda, Polyphony Digital CEO’su Kazunori Yamauchi, dünya genelinde pek çok önemli aracın bulunduğunu, bunların ardında uzun bir tarihin yattığını ve bu araç koleksiyonlarının da otomobil kültürünün önemli bir parçası olduğunu söylüyor. GT 7’nin PS5 kalitesinde araç modellemelerine sahip olduğu ama oyunu özel kılanın sadece bu modellemelerin kalitesi olmadığını, aynı zamanda oyunda yer alacak araç sayısının da dikkat çekecek düzeyde olduğunu belirterek oyunda 400’ün üzerinde aracın bulunacağını ifade ediyor. Dolayısıyla, koleksiyonunuza dahil edebileceğiniz pek çok alternatif var; sizi bilemem ama ben bu kadar çok sayıda araç bulununca hangisine ne zaman sıra gelir diye düşünmeden de edemiyorum :)

İşin şakası bir yana GT7, önümüzdeki yılın beklenen oyunlar listesinde üst sıralarda yerini ayırtmış durumda; 4 Mart 2022’yi iple çekiyoruz, yakından takipteyiz.

Üst Alt