Son Konu

Ayrılık acısı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlarYa manitayla ayrıldıkİki gün oldu fakat ben artık kendime hakim olamıyorumO yüzden buraya yazarsam olur ya rahatlayabileceğimi düşünüyorum
Hikayeme geçiyorumBen onunla bu ilişkiye başlayalı bir buçuk yıl kadar olduBaşlangıçta her şey böylece özel pek güzeldikiOnla olmaktan,onun yanındayken süre nasıl geçiyor anlayamıyordumOda seviyorduBunu mükemmel biliyordumAma ilişkinin ilerleyen safhalarında bir takım görüş ayrılıklarına düştükAra sıra tartışma ediyordukBu kavgalar daha sık olmaya başladıAnlatamıyordum kendimiVe en sonunda bu dek büyük bi sevgiyi bir cep telefonu msj ı ile bitirdiBen şu anda fazla fena bir halde şarkılarla kendimi avutmaya çalışıyorumElim telefona gidişinde onun bana söylediği hakiki aşk sevdiğinin peşinden koşmaktırBen sende bunu bulamıyomdeyişi geliyor aklıma ve bırakıyorum telefonuOna geri dönmelimiyim,ısrar etmelimiyim bitmiş birlikte elde etmek için yahut vazgeçmelimiyim karar veremiyorum
Onu hala deliler gibi fazla seviyomCanımı istese canımı bile veririm onun içinAma karar veremiyorum bi türlüNe olur yardımlarınızı esirgemeyinOnun bana yaptığı bütün yanlışları kapamaya hazırımHazır olmadığım tek şey ayrılık
:fbf: desperado6356
Aşkım geri dönBebeğim geri dön ne olur A&B A&B

Üst Alt