Son Konu

Berfu Yenenler ve Pelin Kaya birbirine girdi! Sahte ayakkabı ortalığı karıştırdı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
berfu_yenenler_ve_pelin_kaya_birbirine_girdi_sahte_ayakkabi_ortaligi_karistirdi_1638880957_0823.jpg

Geçtiğimiz günlerde 47'incisi düzenlenen Altın Kelebek Ödül merasiminde kırmızı elbisesi ve şık ayakkabısıyla dikkat çeken Berfu Yenenler, moda eleştirmeni Pelin Kaya'nın radarına takıldı. İki ünlü isim toplumsal medyada birbirine girdi.

"Moda ve Sosyete" isimli blog sayfasıyla ün kazanan moda eleştirmeni Pelin Kaya, toplumsal medya hesabından geçtiğimiz günlerde düzenlenen Altın Kelebek Ödül merasimini gaye aldı. Ünlü isimlerin üsluplarını masaya yatıran Kaya, Berfu Yenenler'in kıyafetini ve ayakkabılarını beğenmeyince olanlar oldu.

Raşit Bağzıbağlı imzalı kırmızı bir elbise ve gümüş renkli ayakkabılar tercih eden Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler ile Altın Kelebek Ödül Merasimine hoşluğuyla damga vurmuştu. Berfu Yenenlerin ayakkabılarını gören Pelin Kaya, Instagram hesabından Berfu Yenenler'in fotoğrafını paylaşarak "Berfu Yenenler'in Raşit Bağzıbağlı imzalı elbisesi kırmızı halıdan fazla yazlık bir parti elbisesi. Ayakkabı seçiminde ise dünyayı kasıp kavuran kristalli Mach&Mach ayakkabıların kopyasını tercih etmesi üzücü" sözlerini kullandı.

Yapılan tenkitlere kayıtsız kalmayan Yenenler ise toplumsal medya hesabından Pelin Kaya'ya "Bunu gördüm ve sahiden çok güldüm. Çok tatlısınız. Lakin tabi ki yalnızca 1 defa giyeceğim bir şeye 25 bin lira vermek istemedim. Varsayım edersiniz ki bir anne olarak kazandığım parayı daha yanlışsız formda harcamayı tercih ediyorum. Sanmıyorum ki bu beni berbat ya da kalitesiz yapsın. Esasen her marka her gün çok misal eserler üretiyor. Hepimizde kullanıyoruz. Bunda yanlış ne var çözemedim." formunda cevap verdi.

Tartışma devam ederken Pelin Kaya, şu sözleri kullandı:

"O 'bir eser' dediğiniz şeye tasarım denir. İçinde yaratıcılık ve emek barındırır ve sanatın da ta kendisidir. Bu naifliğinizi gençliğinize veriyorum."

Berfu Yenenler'in kırmızı elbisesini tasarlayan ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımla tartışmayı noktaladı.

Üst Alt