Son Konu

LG'den "Bir Fotoğraf Bir Mutlu Çocuk" projesi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
LG Electronics Türkiye, “Bir Resim Bir Mutlu Çocuk projesi kapsamında öğrencileri sevindirdi LG Electronics Türkiye “Bir Fotoğraf Bir Mutlu Çocuk sosyal sorumluluk projesi zarfında dağıttığı kırtasiye malzemeleri taşıyan hediyeleriyle Manisa Soma Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerini sevindirdi   LG Electronics Türkiye ’nin “Bir Fotoğraf Bir Mutlu Çocuk projesi ile Manisa Soma Atatürk İlköğretim Okulu ’ndaki çocuklar yepyeni kırtasiye malzemelerine kavuştular LG Electronics Türkiye tarafından D&R mağazalarında düzenlenen etkinliklerde, Pocket Photo ’yu deneyimleyerek mutlu fotoğraflarını panoya ekleyen bütün katılımcılar LG Electronics Türkiye aracılığıyla Manisa Atatürk İlköğretim Okulu ’ndaki bir çocuğu mutlu etme şansını elde ettiler   Manisa Soma Atatürk İlköğretim Okulu ’nda 17 Eylül Çarşamba günü Soma Kaymakamı M Bahattin Atçı, Soma İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Mustafa Dikici ve LG Electronics Türkiye yetkililerinin de katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte minik öğrenciler yeni kırtasiye malzemelerini teslim aldılar Faaliyet ile ilgili konuşan Soma Kaymakamı Atçı, “Somalı aileler ve çocukları namına gösterdiğiniz bu ince ve aklıselim davranıştan nedeniyle LG Electronics Türkiye ’ye teşekkür ederim biçiminde duygularını ifade ederken İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Dikici ise, “Okulumuzun bütün öğrencilerine yaptığınız bu yardım yerini buldu ve ırk olarak yararlı bir yapımız olduğunu bir kere daha kanıtlamış olduk Bu anlamda, LG Electronics Türkiye ’ye fazla teşekkür ediyoruz dedi   LG Electronics Türkiye Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı Bengi Yalçın şunları söyledi: “LG Electronics Türkiye olarak D&R mağazalarında gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikler aracılığıyla Manisa Soma Atatürk İlköğretim Okulu ’ndaki çocuklarımıza bu hediyeleri yaymak bize koskocoman bir sevinç veriyor En kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızla mektep heyecanını paylaşmak ve sevinçlerine müşterek elde etmek adına yaptığımız bu etkinliğe takviye olan herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz LG Electronics Türkiye Medya Ürünleri Sorumlusu İrem Özyavuz ise şunları söyledi: “LG Electronics Türkiye olarak, düzenlediğimiz etkinliklerde Pocket Photo ’yu deneyimleyen kullanıcılarımızın mutluluğunu benzer şekilde Manisa ’da okuyan ufak öğrencilerimize de taşımak istedik Bu güzel günde çocuklarımızla birlikte almak fazla güzel bir duygu   LG Pocket Photo ile kartuşa ihtiyaç duymadan anında resim çıktısı LG Electronics ’in piyasadaki en küçük boyutlu mobil yazıcı ürünü Pocket Photo ile her lahza yeniden fotoğraflarınızın çıktısını elde etmek mümkün Pocket Photo ’ya özel ücretsiz Android ve iOS uygulamalarıyla kullanıcılar kolaylıkla bağlanabiliyor ve resim çıktılarını alabiliyor LG Pocket Photo, Bluetooth ve NFC ’yi (Near Field Communication) desteklerken ZINK® (Zero INK) kartuşsuz zorlama teknolojisi ile kartuşa ihtiyaç duymadan derhal yüksek nitelikli fotoğraflar yazdırma ve bunları uzun süre saklama olanağı tanıyor   sizlere bilgilihocamcom farkıyla sunulmuştur

Üst Alt