Son Konu

Esra Erol ödül gecesine damga vurdu! Çifte ödül...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
esra_erol_odul_gecesine_damga_vurdu_1637822846_1281.jpg

ATV'de ekranlarında gündüz neslinde Esra Erol'da programı sunan Esra Erol 9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni'nde aday olduğu iki kısımda mükafatları topladı. "'En Yeterli Sunucu" ve "En Düzgün Gündüz Nesli Programı" mükafatı Esra Erol'a verildi.

9. sefer düzenlenen Tv Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül merasimi geçtiğimiz akşam süper bir merasimle gerçekleştirildi. Esra Erol, sunuculuğunu üstlendiği ATV'de ekrana getirilen Esra Erol'da programı ile "Yılın En Düzgün Bayan Sunucusu" ve "Yılın En yeterli Gündüz Jenerasyonu Programı" ödülünün sahibi oldu.

Ödül merasiminde konuşma yapan ünlü sunucu Esra Erol, şunları söyledi: "Bu mükafatı grubum ismine alıyorum. Bu mükafatlar benim ve takımımın motivasyonunu çok arttırıyor. Bizim programımızda acılar, hüzünler var. İnsan hayatında da esasen bunlar var. Ya bu hüzünlere gözünüzü kapatırsınız her şey daha berbata masraf ya da tahlilin bir modülü olursunuz.

Ben ikincisini seçtim. Bir insanın hayatına dokunmak, onu güzelleştirmek inanın yalnızca ona değil herkese çok düzgün geliyor. O televizyon ekranını kaldırdığımızda bu beşerler aslında bizim hayatımızdalar. Mükafatı programda hayatı değişen tüm konuklarım ismine alıyorum."

Üst Alt