Son Konu

Sinem Yalçınkaya-Sarp Akkaya, Kaan bebeğin yüzünü gösterdi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyuncu_sarp_akkayanin_oglu_dunyaya_geldi_1621252225_6111.jpg

Ünlü oyuncu Sarp Akkaya ve eşi Sinem Yalçınkaya'nın oğlu 1 aylık oldu. Doğum sonrası hastanede çekildiği fotoğrafları takipçileriyle paylaşan Yalçınkaya, bebeğinin yüzünü birinci kere gösterdi.

Oyuncu Sarp Akkaya ve eşi Sinem Yalçınkaya'nın oğlu dünyaya geldi. Hoş haberi ise, eşi Sinem Yalçınkaya toplumsal medya hesabından duyurdu. Çift, oğullarına Kaan ismini verdi.

Yalçınkaya, doğum sonrası hastane odasında eşi ve oğlu ile birlikte çekildiği fotoğrafları Instagram hesabından yayınladı. Paylaşımına duygusal bir not düşen Yalçınkaya, şu sözleri kullandı:

"ÇOK ŞÜKÜR HOŞ GÜNLERDEYİZ ARTIK"

"Hayatta her istediğinin şıp diye olamadığını, sabrın, sakinliğin ne demek olduğunu ve sonunda kavuştuğun mutluluğun değerini bilmeyi öğretti bu süreç bize. Benim 'İyi ki' dediğim, canım sevgilim Sarp. Çok şükür hoş günlerdeyiz artık. Ve bu yolda bize tabip değil can yoldaşı olan biri vardı asla hakkını ödeyemeyeceğimiz. Gece-gündüz, tatil, iş demeden her an yanımızda, en saçma sorularımızda 24 saat bir telefon uzağımızdaydı. Canım Furkan yeterli ki varsın. İğne fobimi söylemeden geçmek istemiyorum. Furkan'la her analizde pazarlık yapıp o denli kan verdim. Yani baya tabip hasta iğne sayısı pazarlığı. Epidural iğnesini konuşmayalım bile 5-6 ay falan sürdü ikna olmam. Ve Kaan bir aylık oldu bile. 1-2 tatlı fotoğraf bırakmak istedim buraya."

Oyuncu Sarp Akkaya Fenerbahçe'nin Olympiakos ile oynadığı Eurolig basketbol maçında evlenme teklif ettiği Sinem Yalçınkaya ile tekrar bir Fenerbaçe-Olimpiakos maçında 2017 yılında evlenmişti.

Beykoz Kundura Fabrikası'nda gerçekleşen nikah ve düğün merasimi ile dünya meskenine giren çift memnunluklarını oğulları Kaan ile taçlandırdı.

Üst Alt