Son Konu

Gülşen'den hayranlarını üzecek haber!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
gulsenden_hayranlarini_uzecek_haber_1574146673_0778.jpg

Ünlü şarkıcı Gülşen, müzik kariyerine ikinci kez anne olmak istediği için ara vereceğini bildirdi.

Şarkıcı Gülşen, bir süre single çıkarmayacağını duyurdu. 2017 yılında ilk bebeğini kucağına alan şarkıcı ikinci çocuk istediği için kariyerine ara vereceğini belirtti. Her ne kadar albüm çıkarmayacak olsa da güzel şarkıcı eşi Ozan Çolakoğlu ile Londra’daki stüdyolarında müzik çalışmalarına devam ediyor. Gülşen’in ikinci çocuk isteğine eşi Çolakoğlu da olumlu yaklaştığını öğrenildi.

mungj_1574146621_7936.jpg

DİĞER HABERLERİ;

Ünlü şarkıcı Gülşen oyunculuk yapmayı hiç düşünmediğini de söyleyip “Müzikal olabilir ama dizilerde oynamam. bu konuda kendime güvenim hiç yok” diye konuştu.

7x0Xf_1572420632_2388.jpg

Ünlü şarkıcı Gülşen gençliğini ve enerjisini borçlu olduğunu düşündüğü 3 sırrını ifşa etmesiyle sosyal medyada yankı uyandıran isim oldu. İşte, Gülşen'in 'Gençliğinizi ve enerjinizi nasıl koruyorsunuz?' sorusuna cevabı:

rMfpt_1571729715_2488.jpg

"Yediklerime dikkat ediyorum. Spor yapıyorum. Arkadaşlık kuracağım insanları özenle seçiyorum. Kötü bir çevre insanın hayatını alt üst edebilir.”

Geçtiğimiz günlerde giydiği bol kesim ceketi ve bilek paça kumaş pantolonun üzerine taktığı siyah gözlükleri ile mafya stilini andırdı. Mafya tarzı olarak adlandırılan bu stili bozan tek şey ise giydiği terlikleri oldu. Gülşen'in bu tarzı tiye alınmakla beraberinde şık parçaların yanlış kullanımından ötürü rüküş seçildi.

İŞTE GÜLŞEN'İN MAFYA TARZI;

Krcx2_1569493724_9874.jpg

Üst Alt