Son Konu

Tülin Şahin: Kilo aldım ve unutkanlaştım!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
tulin_sahin_kilo_aldim_ve_unutkanlastim_1569307243_1975.jpg

Ünlü model Tülin Şahin, Amerika’da ortak arkadaşları aracılığı ile tanıştığı Portekizli Pedro de Noronha ile geçtiğimiz Nisan ayında evlenmişti. Son vakitlerde ünlü model hamileliğiyle gündeme geldi. Ünlü model Şahin'in 2.sayfa programına yaptığı açıklama hayranlarını şaşırttı. İşte, haberin ayrıntıları...

Ünlü model Tülin Şahin, Nisan ayında dünyaevine girdiği Portekizli yatırımcı Pedro de Noronha ile memnunluğunu lisana getirmekten kendini geri alamıyor. Toplumsal medyada paylaşım üzerine paylaşım yapan Tülin Şahin, hamileliğinin 7 ayını artta bıraktı. Geçtiğimiz günlerde 2.sayfa programına konuk olmasıyla gündeme geldi. İşte,Tülin Şahin'in açıklamalarından birtakım detaylar...

o8FZv_1569052762_1134.jpg

38 yaşındaki ünlü model Tülin Şahin,"7 aylık gebeyim. Kızım olacak. Birkaç isim belirli fakat karar veremedik. Aşerme enteresan bir halde yok. Eşim bana çok âlâ bakıyor sağ olsun. Klasik erik hadisesi olmadı. Şuana kadar 9-10 kilo aldım....."

dMRWX_1569308520_1967.jpg

"Bulantılarım başlarda o kadar çok olmadı. 4. aydan itibaren başladı. Bende unutkanlık başladı. İklime klima demek kaç puan? Çantamdaki rujun olmaması çok değersiz, anahtar değerli. 5-6 tane anahtar yaptırdım"formunda açıklama yaptı.

Üst Alt