Son Konu

Türkan Şoray'ın şarkıcı kız kardeşi Nazan Şoray göl evi için kesenin ağzını açtı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
turkan_sorayin_sarkici_kiz_kardesi_nazan_soray_gol_evi_icin_kesenin_agzini_acti_1621252676_8652.jpg

Türk sinemasının Sultanı Türkan Şoray'ın müzikçi kardeşi Nazan Şoray aradığı meskeni Ohio'da buldu.

Türk sinemasının Sultanı Türkan Şoray'ın müzikçi kardeşi Nazan Şoray aradığı konutu Ohio'da buldu. Nazan Şoray, Cleveland kentinde bulunan ve göl kenarında konumlanan konutu çok beğenince kesenin ağzını açtı. 1889 yılında inşa edilen konuta 1 milyon dolar ödeyen Nazan Şoray, 7 odası, 2 salonu ve 3 banyosu bulunan, ayrıyeten özel bir rıhtımı da olan göl konutunda konuklarını ağırlayacağı günü iple çektiğini söylüyor.

Nazan Şoray, "Göl konutu beni çok dinlendiriyor. Pandemiden kaynaklı tercih ettim bu yatırımı. Artık gidemiyorum lakin en yakın vakitte gidip uzun mühlet kalacağım" dedi. İşte Türkan Şoray'ın kız kardeşi Nazan Şoray'ın milyon dolarlık göl meskeni...

Üretimci Yağmur Ünal'ın, annesi Türkan Şoray ile yaşadığı Çubuklu'daki villası görenleri büyüledi. Ünal'ın 2016'da taşındıkları havuzlu, Boğaz görüntülü, bahçeli villa 4 katlı ve 420 metrekare. İkinci kat Türkan Şoray, üçüncü kat ise Yağmur'a ilişkin.

Üst Alt