Son Konu

Ebru Şallı'dan eşine övgü: Keşke 10 yıl önce evlenseydik!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ebru_sallidan_gelisme_cocuklarim_kardes_istiyor_1573114658_484.jpg

Eski devranların beğenilen modeli Ebru Şallı, eşine övgülerde bulunmaya doyamıyor. Geçtiğimiz günlerde objektiflere takılan ünlü çift, magazinci arkadaşların sorularına cevap vermeyi ihmal etmedi.

Geçtiğimiz Eylül ayında hayatlarını birleştiren ünlü çift Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, geçtiğimiz günlerde Etiler'de objektiflere takıldı. Şallı'nın 1 milyon kiralık yüzüğü dikkatleri çekti. Uğur Akkuş'un "Benim neyim varsa, hepsi Ebru’nundur” demesi üzerine magazinci arkadaşlar Şallı'ya evliliğin nasıl gittiği hakkında sorular yöneltti.

sOZsn_1574234024_8476.jpg

Ebru Şallı evliliğin nasıl gittiği ile alakalı soruya, “Şahane. Her şey çok şık. Keşke 10 yıl evvel evlenseydik” biçiminde kocasına övgüde bulunan laflar sarf etti.

ÖBÜR HABERLERİ;

Ünlü model Ebru Şallı, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda gerçekleşen bir aktifliğe katıldı. Şallı, aktiflik çıkışında magazinci arkadaşların kişisel hayatına ait sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

B9FI5_1573114723_756.jpg

Şallı evlat sorusu ile alakalı şu açıklamayı yaptı: "Evlilikte bir ayı geçti. Evlatları çok sevdiğimi daha evvel de söylemiştim, kısmet. Üçüncü evladı hengam gösterir. Evlatlarım benden esasen kardeş istiyorlar."

fFIEK_1573114817_4613.jpg

NE OLMUŞTU?

42 yaşındaki eski model ve pilates eğitmeni Ebru Şallı ile ticaret kişisi Uğur Akkuş çifti bu akşam dünyaevine giriyor. Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, bu akşam Çırağan Sarayı'nda kıyılacak nikah ile evlenecekler. Düğüne ise ailelerin ve yakın dostlarının katılacağı öğrenildi.

lxQL6_1552380570_1282.jpg

Ebru Şallı magazincilerin "Evlilik ne hengam?" sorusuna "Yakında" karşılığını verirken evlat sorusu ile alakalı ise “Çocukları çok seviyorum, hayat gücümü onlara borçluyum. Vaktim olsa 5 evlat yaparım. Fakat bir kızım olmasını istiyorum" karşılığını vermişti.

0SLKv_1552380724_7073.jpg

UĞUR AKKUŞ KİMDİR?

Uğur Akkuşun pederi Mahmut Akkuş, Arap asıllı bir ana ve Türkmen bir pederin oğlu olarak yerküreye geldikten sonra Mardin'e yerleşmiş ve Mardin saklı çarşısında kumaş toptancısı olarak başlamıştır.

Uğur Akkuş, eğitimine Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Idaresi kısmında başlamış fakat Almanya Essen-Duisburg Üniversitesi’nde devam etmek suretiyle üniversite hayatına ara vermiş ve ticarete atılmıştır. A & S Yatırım Holding ’in kurucu lideri Uğur Akkuş, kuşaktan kuşağa gelen ticari haber birikiminin yetiştirdiği 3. kuşak ticaret kişisidir. İyi aşamada İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça bilmektedir. 

Üst Alt