Son Konu

Kızların Davranışları Neden Değişir?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selamlar nicealem ahalisi Uzun zamandır takip ettiğim bu siteye, bu nedenle üye olmak istemezdim fakat, aşk konusunda yardıma ihtiyacım var

Mesele şu; Kız benim derslik arkadaşım Ilk zamanlar alışılagelmiş arkadaştık, zaten kızın erkek arkadaşı da var sonradan farklı şeyler hissetmeye başladım Kendimi tutmaya çalıştım, fakat beceremedim Günlerce kafamı duvarlara vursam da kendimi tutamadım Aşık oldum kıza kendime engel olamayıp

Düne değin aramız çok iyiydi Kız ilk zamanlar farkında olan değildi sanırım, ama yan konuşmalarımdan ve iltifatlarımdan dolayı, şimdi anlamış olduğunu varsayım ediyorum Anlamış olduğu süreçte de gayet iyiydi aramız, hatta çok iyiydi Uzun mesajlarla mesajlaşmalar, ortak iltifatlar olsun Şu anki erkek arkadaşıyla da arası birazcık soğuk gibi, ayrılma ihtimalleri var gibi

Dün, her şey değişmeye başladı öyle mesajlaştıktan sonra, kız sabahtan beni fazla şaşırttı Resmen beni yok sayıyor dünden beri defalarca güldüğü esprilerime gülmüyor, diğer çocukların yanında takılıyor vs Normalde vaz geçti, anladı ve istemiyor derdim Lakin, kız bununla birlikte her sabahleyin günaydın demeyi sürdürüyor uzun uzun Onu geçtim, güldükten sonra göz göze geliyoruz hala O yüzden istemiyor olsa bana bakmazdı Erkek arkadaşının konuşup uyardığı ihtimalini de o kadar mümkün görmüyorum

Yardımınıza ihtiyacım var Kız neden böyle yapıyor, ve ben ne yapmalıyım sizce? Gidip bir sorun mu var, bir hatam mı oldu desem iyice belli ederim nasıl olursa olsun Lakin, böyle durmak da beni delirtiyor

Üst Alt