Son Konu

Boyun Ağrısı Egzersizleri

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Boyun ağrısı çalışma
Boyun ağrısı için egzersizler

Birinci adım:

Açılış pozisyonunuzu alın Boynunuzu uzatın ve ellerinizi başınızın peşinde birleştirin Bu sırada ellerinizi öne dürüst, başınızı da ellerinize yani arkaya doğru itin Ellerinizi gevşetmeyin Gergin halde kalın ve üç defa ağır ağır nefes alıp verin Dar bırakın Her Yerde başlayın

İkinci adım:

Açılış pozisyonunuzu alın Ellerinizi başınızın ardından birleştirin Başınızı öne doğru ittirin ve ellerinizle hafifçe bastırarak baskıyı artırın Üç defa yavaşça nefes alıp verin Gerisinde sıcacık bırakın

Üçüncü adım:

Açılış pozisyonunuzu alın İki kolunuzu da uzatarak yukarı dürüst kaldırın Bu şekilde gergin halde beklerken 3 kere nefes alıp verin Peşinde kolları gevşeterek bırakın

Dördüncü adım

Başlangıç pozisyonunuzu alın Sağ elinizle başınızın sağ tarafına bastırın Bu sırada başınızla da benzer güçle elinize içten zorlama uygulayın İki taraftan da benzer gücü uygulayın ki herhangi bir tarafa içten hareket olmasın Bu gergin halde 3 kere nefes alıp verin Başlangıç posizyonuna geri dönün Alıştırmayı bu sefer sol elinizle yapın İki versiyonu da dört veya beş kere yineleyin *

Üst Alt