Son Konu

Makyaj Çantasında Neler Olmalı?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bu sorunun yanıtını biz bayanların çok düşünmesine gerek olmadığını düşünüyorum ve hiç takılmadan sizlere bir bayanın makyaj çantasında neler bulunması gerektiğini sıralıyabilirim

Derhal gidip kendi makyaj çantamı getireyim işim basit olsun belli olun bir makyaj çantasında olması gereken herşey benim makyaj çantamda şüphesiz var hatta fazlasıda bulunabilir birazcık kozmetik ürünleriyle yakından ilgilenince böyle bir koşul olması çok doğal değilmi sizcede ne dersiniz

Başta bir makyaj çantasında mutlaka göz kaleminiz olmalı ayrıca bir rümer ve eyeliner de bulunmalı kullanıyorsanızOlmazsa olmazları makyaj çantalarımızın rujlar dudak boyası demiyorum mutlaka bir bayanın makyaj çantasında bir kaç tane ruj bulunurGöz farı,Pudra,Allık,başlıca olması gerekenler olanlardırBirde benim makyaj çantamdaki gibi eksta ürünlerde bulunabilir mesela bir el kremi tırnak makası ve cımbız seti keza küçük bir saç fırçası bir ayna küçük bir parfüm fondoten çoğu bayanın makyaj çantasında bu ürünlerin birçok bulunur

ALT :wwwlarcomupluploadsmakyajcantasindanelerolur6396makyajcantasindanelerolur6396ALT
*

Üst Alt