Son Konu

Yoğurt Maskesi Nasıl Yapılır Tarifi

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yoğurt insan sağlığı için epeyce faydalıdır bunu hepimiz biliyoruz böylece değilmi?Peki Yoğurt ile yapılan çekicilik maskeleri yapmayı denediniz mi? Yoğurdun cildimizze parlaklık ve canlılık verir keza yoğurdu yiyerek tükettiğimizde olsun yada cildimize uyguladığımızda yaşlanma etkilerini geciktirdiğini biliyormuydunuz

ALT :wwwlarcomupluploadsyogurtmaskesitarifleri3735yogurtmaskesitarifleri3735ALT

Ben uzun süredir deniyorum bilhassa yoğurt ve karbonat maskesi yüzdeki ve vücudumuzdaki lekelere büyük ölçüde etki sağladığını birebir gördümHaftada bir yada iki kez uyguluyorum ben bu maskeyi ve faydasını görüğümü söyliyebilirimCildimde parlaklık ve lekelerde daha bir belirsizlik olduğunu birebir gözlemleyebildim size tavsiyem güzelliğiniz için yoğurt maskesini ihmal etmemeniz olacak

Size ilk olarak kendi uyguladığım yoğurt ve karbonat maskesini tahsis etmek istiyorum bu maskeyi haftada 2 kez uygulayabilirsinizYapmanız gereken şey iki yemek yemek kaşığı yoğurdun içerisine bir akarsu kaşığı karbonat ekleyin ve iyice karıştırın köpürdüğünde zaten hazırlanmış demektir derhal cildinize uygulayın ve 15 dakika değin bekeltin ılık su ile yıkayın cildinizi ve farkı farkedin

Hem sade yoğurt maskesi tarifmizd evar bu fazla kolay yapmanız gereken şey sabah ve akşam yatmadan önce yüzünüze sade yoğurdunuzu sürün cildiniz renginin açıldığını ve lekelerinizde kaybolduğunu göreceksiniz

Limon suyu ile hazırlayacağınız bir diğer yoğurt maskesi tarifi şöyle:1 yemek kaşığı yoğurt içerisine on damla kadarlimon suyu damlatınve karıştırın cildinize sürün tekrar bu maske deri lekelerine çok etkilidir hem yaşlanma etkilerinide azaltmaya tezgâhtar olur

Sanırım yoğurt ile yapılan bu maskeler cilt güzelliğiniz için epeyce faydalı olacaktır yoğurt doğal bir mahsul olduğu için herhangi bir tabi etkisi olmayacağından belirlenmiş olabilirisnizYalnız hassa bir cilde sahipseniz daha az bekletebilirsiniz maskeleri cildinizde bu sayede herhangi bir bıkkınlık yaşamayacacağınızdan kesin olabilirsiniz

*

Üst Alt