Son Konu

Çabuk Yağlanan Saçlar için Bebe Pudrası

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yağlı saçlara bebek pudrası ile çözüm bulacağınızı hiç düşünmüşmüydünüzOldukça şaşılacak bir haber pek değilmi?Ben daha önce duymuştum ve çözümlemek isreidm acaba bu bilginin doğruluk payı nedir diye yine de birebir deneyenlerden çok yararlı olduğunu duydum ve gördüm açıkçası fiilen işe yarıyor

Saçlarınızı yıkamak, kurutmak ve şekillendirmek zamanınızı alabilir Ivedi durumlar için bebe pudrası imdadınıza yetişebilir mutlaka denemelisinizBebe pudrasıyla çabuk yağlanan saçlarınızı pak görünüme kavuşturabilirsiniz

Yağlı saçlar için saçınızın yağlanan kısımlarına eksik miktarda bebe pudrası döküp dağıtın Bundan Böyle saçlarınız temiz ve daha dolgun görünecektir emin olaiblirisiniz saçınız beyazlamıyor merak etmeyin hiç kesin bile olmuyor saçınızdaki pudra çünkü yağlı olan saç deriniz hemen pudrayı emiyorAcil durumlarda bu yöntemi uygulayabilirsinizSaçlarınızı ahenkli olarak yıkayın Yıkanmamış saçlara tekrar tekrar kesintisiz bebe pudrası sürerek durumu kurtarmak, saç derisindeki gözeneklerin tıkanmasına niçin olabilir böylece sürekli bunu denemeyin *

Üst Alt