Neler yeni

Hoş Geldiniz ? Forum Sitesi

Bilgilihocam.Com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bilgilihocam.Com ; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Bilgilihocam.Com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

Soru Gönder ?

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Duyurular Bölümü

Bilgilihocam Duyuru Bölümü

İletişim

Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Ruyada Olmuş Asker Gormek

  • Konbuyu başlatan yaprak0135
  • Başlangıç tarihi
yaprak0135

yaprak0135

Webmaster
Yönetici
Webmaster
Yetkili
Mesajlar
251,596
Tepkime puanı
8
Puanları
1,075
Yaş
31
Konum
Türkiye
Corona Virüs Nedir ?
Olmuş Asker Gormek Ruyada

Olmuş Askeri Ruyada Gormek

Ruyada şehit olmak ya da gormek cevrenizde saygı gorecek makamlara yukseleceksiniz demektir Ruyada bir şehit gorduyseniz veya kendiriz şehit olduysanız, itibar sahibi olacağınız ve cok yukseleceğiniz anlamına gelir Bir kimse sehitlerden birisinin diri oldugunu gorse, o sehitin takip ettigi yol ve tutumunun insanlar arasinda devam ettigine isarettir Bazi tabirciler de, ruyada bir sehitin hayatta oldugunu goren kimse, Allah (CC)a yaklasir, demislerdir Ruyada şehit gorduyseniz veya kendiniz şehit olduysanız, bu, itibar sahibi olacağınız ve cok yukseleceğiniz anlamındadır Ruyada vatan uğruna şehit olduğunu gormek; olduğunuzde buyuk bir mertebe ile Allah'ın huzuruna cıkacağınıza işarettir


alıntı​
 

Yazar: Neo
Article Title: Ruyada Olmuş Asker Gormek
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst