Son Konu

Yüz Şekline Göre Burun Şekilleri

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yüz Şekline Göre Burun Şekilleri Nasıl Olur

Yüz şekline yerinde burun nasıl olur diye araştırıken uzmanların şu açıklamalarını okudum ve sizlerle paylaşmak istedim lütfen dikkatlice okumanızı öneriyorum

Uzmanlar yaptıkları açıklamalarda İdeal bir burun yoktur, fakat bir yüze en yerinde olan bir burun şekli vardır diyorlarEskiden her hastaya benzer standart burun yapılmaya çalışılırdı Fakat bundan böyle uzmanlar, bu nesil ameliyatlardan uzaktan durmaya çalışıyor Burun şeklini belirlerken kişinin anatomik özelliklerini, yüz şeklini, karakterini, cinsiyetini, yaşını, mesleğini göz önüne alarak burun ameliyatları yapılıyor Uzmanlar erkek hastalarda hiçbir zaman dişi bir burun yapmamaya çalışıyorlar

Bütün aksine hafif bir kemer bırakmaya, burunu azıcık uzun ve geniş tutmaya, erkeksi özelliklerini vurgulamaya çalışıyorlar Kadınlarda ise kemikli sert bir yüzü olan bir hastaya küçük, kalkık bir burun yapmıyorlar; oysa minyon, dairesel yüzlü bir kadında daha öbür davranıyorlarBu görünüş açısından oldukça önem taşıyor ve bu ayrıntıya uzmanlar çok dikkat ediyorlar

Estetik ameliyatların amacı şahısların genetik ve ırksal özelliklerini silmek değil, o ırkın veya ailenin hoş bir üyesine dönüştürmek olması gerektiğini savunuyorlarÖzellikle Burun, yüzde en kayda değer organlar arasında yer alıyor Burun operasyonları genellikle dünyada en fazla seçim edilen plastik cerrahi listesinde ilk sıralarda yer alıyor

İdeal, kişiden kişiye, toplumdan topluma değişen bir kavramdırDünyada takriben yedi milyar birey varsa yedi milyar birbirinden ayrı burun var ve yedi milyar öbür çekicilik tanımı var Çünkü ideal ve alımlılık anlayışı herkeste birbirinden farklıdır *

Üst Alt