Latest Thread

Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rüyada tahta Görmek Ne Anlama Gelir?

moderatör

Yönetici
Mesajlar
1,973
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Yaş
33

Rüyada çok tahta görmek ne demek?​

Rüyada tahta görmek her şeyin özünü ve saflığını anlatır. Özellikle güzel, doğal ve saf durumların varlığını değerlendirmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin zorluk içinde ancak emeğinin hakkı ile alın teri üzerinden kazanç elde ettiğini anlatır.

Rüyada evde tahta görmek ne demek?​

Rüyada tahta görmek, rüya sahibinin namusuyla çalışan, iş ahlakı bakımından takdir edilesi biri olduğuna işaret eder. Rüyada tahta görmek, rüya sahibinin kazancını zor yollarla elde ettiği fakat helal kazanç peşinde olduğu şeklinde yorumlanır. İşlenmemiş, saf ve doğal olan şeylere tabir edilir.

Rüyada kereste görmek ne demektir?​

Rüyada kereste görmek çeşitli şekilde yorumlanır. İslami tabirlerde kereste içi dışına uymayan, fesatçı ve bozguncu kimse anlamındadır. Kişinin rüyasında biçilmiş kuru kereste görmesi, mal elde edeceği demektir. Kereste aynı zamanda, kadına, evin hanımına veya kadın hizmetçiye işarettir.

Rüyada ağaç yontmak neye çıkar?​

Rüyada ağaç yontan ve ağacı oyan birini görmek, ikiyüzlü bir takım kimselerle alış veriş yapan ve onlardan hile ile mal alan kimseye işaretle yorumlanır. Rüyada ağaç yonan veya oyan birini görmek, bir takım münafık adamlarla muamele eden ve onlardan hile ile mal alan adama işâret eder.

Rüyada tahta kapı görmek ne anlama gelir?​

Tahta kapı rüyası girilen işlerden emin olunmamaya işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişiler umutsuz gördükleri işler ile ilgili fazla kafa yormayacak ve kendilerine kazanç sağlayacak başka kapıları arayacağına dalalet eder.

Beyaz tahta görmek ne anlama gelir?​

Rüyada beyaz tahta görmek eski kırgınlıkların artık geride kalacağı üzerine delalet eder. Eğer rüya sahibinin kötü bir alışkanlığı var ise, bunu anne ve babasının isteği üzerine bırakacağına yorumlanır. Böylece yakın bir zaman içerisinde huzurlu bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırık tahta görmek ne demek?​

Rüyada kırık tahta görmek rüya sahibinin maddi ve manevi bazı zorluklar içerisine geleceğine yorumlanır. Ancak bu zorluklardan yakın bir zaman içerisinde kendi başarısı ile kurtulacağı üzerine delalet eder. Özellikle yakın zamanda büyük işlere imza atarak, önemli başarılar elde edeceği yolunda yorumlanmaktadır.

Rüyada kütük görmek ne anlama gelir?​

Rüyada kütük görmek, işlerinden yana hayır bulmaya, kar ve kazanç elde etmeye, ağız tadına, keyfe, sevince, sağlığa ve mutluluğa kavuşmaya delalet eder. Genel anlamıyla maddi konularda güç kazanmaya, işini büyütmeye, ticarette ehil kişi olmaya ve bu sayede pek çok yeni gelir kapısı aralama şansı yakalamaya işaret eder.
 
Üst Alt
Reklam Engelleme Yasaktır

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler