Son Konu

korkarak aşk yaşıyorum :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar durumum çok tuhaftır daha önce up uzun bir konu açtım belliki troll damgası yedim acıdım sahiden pek olsa off topic ne diye duruyor valla fiilen bayağ garp bir durum benzer şeyler anlatmayacağım fakat bir kız var size şöyle diyeyim beni bile döver hep aşığım hemde korkuyorum yok böyle bir olay kıza onu sevdiğimi bile söylemedim en küçük bir şeyde çileden çıkıyor kendimi bundan böyle erkek gibi görmez oldum psikolojim bozuldu valla oysa fazla yakışıklı değilim ama çevremdekiler aslında yakışıklı olduğumu söylüyorlar lakin bana tarafından değilim yada kendi tipimi beğenmiyorum boy da zaten Allah vergisi boyum 192 kilomda 90 Ama inanmayacağınız şekilde korkuyorum kızdan gülsemmi ağlasammı halime bilemedim yine de nasıl adam dövdüğünü görseniz eminim sizde korkardınız yani kıza kızsanız erkek diye tekme yumruk dalabilirsiniz o derece abicim kız onca daya yedi ne ağladığını ne sızlandığını gördüm fakat bayağda iyi adam dövüyor sırf bu yüzden kıza yakın bile olmadım inanın böyle bir duruma olmayı istememezsiniz

Üst Alt