Son Konu

46 kiloya düşen Seren Serengil canlı yayında fenalaşıp hastaneye kaldırıldı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
seren_serengil_yakalandigi_hastaliktan_sonra_taninmaz_hale_geldi_1610777954_4978.jpg

Geçirdiği zayıflama ameliyatları sonrasından berbat günler geçiren Seren Serengil'den makûs haber var. Tekrar kilo vermeye başlayan ünlü isim, Söylemezsem Olmaz programında kötüleşti ve hastaneye kaldırıldı.

Geçirdiği zayıflama ameliyatları sonrasından berbat günler geçiren Seren Serengil'den haber var. Geçtiğimiz aylarda yaptığı "Ameliyat olmazsam yaza çıkmazmışım" açıklamasıyla sevenlerini korkutan 49 yaşındaki Seren Serengil, bugün Söylemezsem olmaz programının canlı yayınında kötüleşerek hastaneye kaldırıldı.

Serengil'in sıhhat durumu hakkında müzikçi Arto,  'Problemi var. Kendine biraz daha uygun bakması gerekiyor. Çok acil bir şey değil ancak yeniden de sıhhati düşünceli. Hasebiyle bir süre ufak da olsa bir tedavi görmesi lazım.'  açıklamasında bulundu.

Serengil, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada,
  • "Son bir haftada tekrar hastalığım geriledi ve 46 kiloya düştüm.
  • Her yemekten sonra sendrom geçiriyorum, kötüleşiyorum. Baş dönmelerim, mide bulantılarım geçmiyor.
  • Bu ameliyatı geçirip, benim üzere olanlar varsa, bunları yaşadıysam ve sonra geçiyor mu ve nasıl geçiyor?
  • Bilgilendirebilirse çok şad olurum." sözlerini kullanmıştı. 

Beş yıl evvel mide küçültme ameliyatı olan Serengil, o periyot süratle kilo vermeye başlamış hatta 3,5 ay üzere kısa bir müddette 25 kilo vermişti. Seren Serengil'e tabipleri 'geri dönüşüm ameliyatı' olması gerektiğini söylemişti. Bu operasyon sayesinde bağırsağın 'gastrik bypass ameliyatı' ile devre dışı bırakılan kısmı tekrar faal hale getirilmişti.

SEREN SERENGİL'E NE OLMUŞTU?

Seren Serengil'in tabibinden son dakika açıklaması geldi. Magazin gündemi 46 kiloya düşen Seren Serengil'in "Ameliyatsız yaza çıkamazmışım" kelamlarıyla sarsılmıştı. Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası fazla kilolarından kurtulan Seren Serengil'in son vakitlerde çok zayıflaması dikkat çekmişti. Seren Serengil'in zayıflığının altından büyük bir sıhhat sorunu çıktı. Seren Serengil'in 'Gastrik bypass' ameliyatını yapan Op. Dr. Ersin Aksu sanatkarın hastalığını Dumping Sendromu olarak açıkladı.  

SEREN SERENGİL KİMDİR?

Türk sunucu, müzikçi ve oyuncu olan Seren Serengil, 6 Nisan 1971 doğumlu. Oyuncu Öztürk Serengil'in kızı olan Seren Serengil, Şişli, İstanbul’da doğmuştur. Müzikçi ve oyunculuk yapmaktadır. Birinci olarak 1977 yılında “Sarhoş” sinemasında çocuk oyuncu olarak babası Öztürk Serengil ile birlikte oynayan Serengil, profesyonel oyunculuk mesleğine başladığı 1990 yılında, Mehmet Aslantuğ ile rol aldığı Diğer Olur Ağaların Düğünü dizisinin yanı sıra Hakan Ural ile birlikte rol aldığı Alev Üzere Bir Kız sinemasıyla çıkış yaptı. Birinci albümünü “Ayrıldık” 1991’de piyasaya çıkaran Serengil sonrasında birçok müzikle müzik mesleğinde ilerlemiştir. 

Üst Alt