Son Konu

Megastar Tarkan’dan tbt paylaşım!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
tarkan_ve_pinar_tevetoglundan_sorun_yok_pozu_1614411076_9317.jpg

Pandemi devrini Almanya'da ailesiyle birlikte geçiren Megastar Tarkan, toplumsal medya hesabından çıktığı konserinden bir tbt'yi sevenleri ile paylaştı.

Toplumsal medya hesabını sık kullanmaya başlayan Megastar Tarkan, Instagram hesabından  #tbt paylaşımı yaptı.

Megastar Tarkan, tbt gününü boş geçmedi.Tarkan, bu karelerini "Sevgili orkestramı, tüm grup arkadaşlarımı, konser öncesi provaları ve heyecanlı hazırlıkları da çok özledim tbt" notu ile paylaştı.

Son devirde toplumsal medyayı etkin olarak kullanan Tarkan'ın paylaşımlarında daha çok özlü kelamlara yer vermesi eşiyle ortalarının bozuk olduğu tarafındaki dedikoduları birlikte fotoğraflarını paylaşarak son noktayı koymuştu.

Tevetoğlu’ndan yakın vakitte yeni bir paylaşım daha geldi. Megastar, eşi ile birtakım anlarına ilişkin bir kareyi takipçilerinin beğenisine sundu. Tarkan fotoğrafın altına "Dünkü güzel temenni ve dilekleriniz için çok teşekkür ederiz...."

Pandemi nedeniyle güç günler geçiren müzik dünyası için toplumsal medyada başlatılan meydan okumaya  'Kış Güneşi' müziğini seslendirerek dahil olan Yıldız Tilbe,  "Tarkan'a pas atıyorum" demişti. 

Lakin Tarkan, "Yıldız’ım sen benim değerlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem lakin bu challenge’ın nasıl bir gayeye hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir kesimi olmak da gelmedi içimden ne palavra söyleyeyim. O yüzden sen en güzeli topu benden geri al, bir diğerine atıver.” diyerek Yıldız Tilbe’yi geri çevirdi.

LİYA'YA 'HAYIR' DİYEMEDİ

Tarkan, Tilbe'yi nazikçe geri çevirmesinin akabinde toplumsal medya hesabından farklı bir paylaşım yaptı.  Kızı Liya ile oynarken fotoğrafını paylaşan ünlü sanatçı altına "5 çayına davet edildim yeniden :):)" notunu düştü.

Kulaktan kulağa yayılan haberler doğrultusunda usta sanatçı, eşiyle fotoğraf paylaşarak dedikoduların önünü kesmişti.

Tevetoğlu'ndan yakın vakitte yeni bir paylaşım daha geldi. Tbt notunu kullanan Megastar, eşi ile düğün anlarına ilişkin bir kareyi takipçilerinin beğenisine sundu. İşte o fotoğraf!

Üst Alt